جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

روز جهانی قدس از برکات انقلاب اسلامی است/ لزوم اتحاد مسلمانان در مقابل دسیسه‌های استکبار - خبر

 

 

روز جهانی قدس از برکات انقلاب اسلامی است/ لزوم اتحاد مسلمانان در مقابل دسیسه‌های استکبار

امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی یکی از برکات انقلاب اسلامی است.

روز جهانی قدس از برکات انقلاب اسلامی است/ لزوم اتحاد مسلمانان در مقابل دسیسه‌های استکبار
حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با تبریک فرارسیدن روز جهانی قدس اظهار کرد: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به‌عنوان روز جهانی قدس توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی یکی از برکات انقلاب اسلامی است.
 
وی روز قدس را روز اسلام یاد کرد و افزود: سیاست استکبار و رژیم صهیونیستی کمرنگ کردن و غفلت جهان اسلام از مساله فلسطین است اما جواب اسراییل و آمریکا مقاومت و ایستادگی ملت اسلام است.
 
امام جمعه اصلاندوز بیان کرد: این قدرت لایزال الهی است که هیمنه استکبار و غرب در جریان ویروس کرونا درهم شکسته و مسلمانان باید علیه دسیسه‌ها و فتنه‌های استکبار جهانی و رژیم اشغال‌گر قدس متحد و هم‌صدا شوند.
 
اسدزاده در ادامه به وظایف دولت و سران قوا در قبال جهش تولید اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری ده سال است که در نام‌گذاری سال به اهمیت و ضرورت توجه به تولید و اقتصاد مقاومتی تاکید دارند که باید مسؤولان در این راستا با رفع موانع تولید، مبارزه با قاچاق، منع جدی واردات بی‌رویه، مبارزه با فساد اداری و مالی، رعایت حقوق مالکیت، پرهیز از سوداگری‌های زیان‌بخش و معافیت و وضع مالیات به فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند.
 
وی همچنین با اشاره به اعزام نفتکش ایران به ونزوئلا اذعان داشت: در اثر قدرت، عزت و عظمت ایران اسلامی امروز کشتی نفت‌کش ایران اسلامی به ونزوئلا صادر شده بدون آنکه کسی ایجاد مزاحمت کند.
 
امام جمعه اصلاندوز افزود: آمریکا می‌داند ایران قدرت موشکی دارد و به عظمت امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و خون شهدا امروز جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه قدرت اول است.
 
اسدزاده ضمن تبریک سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر با بیان اینکه فتح خونین شهر استراتژی دشمن را عوض کرد، گفت: قدرت لایزل الهی و عنایت خداوند متعال و ایستادگی رزمندگان اسلام باعث شد خرمشهر آزاد شود.