سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

رقابت بیش از ۹ هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی - خبر

 

 

رقابت بیش از ۹ هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

همزمان با سراسر کشور، هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی در استان اردبیل هم با رقابت بیش از ۹ هزار و ۸۰۰ نفر طی دیروز و امروز برگزار شد.

رقابت بیش از ۹ هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یعثوب نژاد محمد، معاون مدیریت و توسعه منابع استاندار اردبیل امروز در جریان بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی گفت: کل سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده در این آزمون در سراسر کشور  ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر برای ۸۱ دستگاه اجرایی و از ۲۴۰ رشته شغلی است.
 
او با اشاره به اینکه ۴۳۷  نفر از این تعداد سهمیه استان اردبیل برای ۱۳ دستگاه اجرایی است ، اظهار کرد: بیشترین سهم از استخدامی های جدید استان به اداره کل آموزش و پرورش، استانداری و اداره کل بهزیستی تعلق دارد.
 
وی ادامه داد: همچنین اداره کل ثبت احوال، جهاد کشاورزی و پزشکی قانونی در ردیف بعدی قرار دارند.
 
معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه این آزمون امروز و فردا در چهار شهرستان استان با تعداد  ۹ هزار و ۸۲۷ نفر  شرکت کننده برگزار می‌شود ،گفت: ترکیب جنسی پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی بر اساس سهمیه‌های اختصاص یافته ۶۰ درصد برای مردان و ۴۰ درصد برای بانوان است.
 
نژاد محمد تصریح کرد: ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون  نتایج اولیه اعلام و افراد قبول شده پس ازانجام  مصاحبه و تعیین صلاحیت‌های عمومی از سال آینده جذب دستگاه اجرایی می شوند.