سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وظیفه‌ای همگانی است/ پلمب ۱۱۰ امکنه عمومی طی هفته اخیر در اردبیل - خبر

 

 

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وظیفه‌ای همگانی است/ پلمب ۱۱۰ امکنه عمومی طی هفته اخیر در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: طی هفته اخیر بیش از ۱۱۰ امکنه عمومی اعم از تالار، قلیان‌سرا، باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌های زنانه و نانوایی در شهر اردبیل پلمب شده و امروز نیز طرح ضربتی تعطیلی قلیان‌سراها و گیم نت‌ها آغاز می‌شود.

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وظیفه‌ای همگانی است/ پلمب ۱۱۰ امکنه عمومی طی هفته اخیر در اردبیل

مسعود امامی یگانه اظهار کرد: طی هفته اخیر بیش از ۱۱۰ امکنه عمومی اعم از تالار، قلیان‌سرا، باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌های زنانه و نانوایی در شهر اردبیل پلمب شده و امروز نیز طرح ضربتی تعطیلی قلیان‌سراها و گیم نت‌ها آغاز می‌شود.

وی افزود: همکاری اکثر اصناف، کسبه و اهالی اردبیل در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی جای قدردانی دارد.

فرماندار اردبیل بیان داشت: متاسفانه عدم توجه برخی افراد به وضعیت شهرستان، باعث وخامت اوضاع شده و اکیپ‌های نظارت، برخورد جدی را با متخلفان در راستای صیانت از سلامتی مردم انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: تلاش مردم و مسؤولان در کنار هم، زنجیره انتقال این ویروس را قطع خواهد کرد و توصیه می‌شود مردم از حضور در اماکن پر ازدحام اجتناب کنند‌.

امامی یگانه گفت: کرونا ویروس تهدیدی جدی برای همه سنین است اما سالمندان بالای ۶۰ سال و افراد دارای بیماری‌ زمینه‌ای نسبت به دیگر شهروندان، بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند و حتما باید از حضور در محافل عمومی اجتناب کنند‌.