جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

رضایت مردم استان از پوشش مناسب عزاداریهای مناطق مختلف استان - خبر

 

 

رضایت مردم استان از پوشش مناسب عزاداریهای مناطق مختلف استان

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز اردبیل به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و پوشش مناسب این مراسمات بخصوص تجمع های بزرگ و پرشکوه عزاداران در روزهای تاسوعاو عاشورا ، رضایت مندی عمومی مردم حسینی اردبیل را در پی داشته است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل،روسای محلات ششگانه اردبیل و همچنین اهالی مناطق مختلف استان از نقش فعال و اخلاص قلبی کارکنان صدا و سیمای اردبیل در پوشش عزاداری های مردم حسینی خلخال در هفتم محرم و همچنین پخش زنده عزاداریهای روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در اردبیل از شبکه های استانی، سراسری و برونمرزی و نیز پخش زنده این مراسم ها از شبکه های مجازی  تلگرام و اینستاگرام را شایسته تقدیر دانستند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان هم از زحمات و تلاش ها و مدیریت خوب مسئولان صدا و سیمای اردبیل و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد و گفت مردم اردبیل در بحث عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورا حماسه‌‌ای خلق کردند و پوشش و انعکاس این حماسه از شبکه های سراسری و برونمرزی و بخش های متعدد خبری رسانه ملی قابل تحسین بود.

وی تصریح کرد: امسال پوشش تصویری هوائی تجمع عظیم و پرشور عزاداران حسینی در اردبیل در روزهای تاسوعا و عاشورا و همچنین نماز پرشکوه و باصلابت نماز ظهر عاشورا جلوه جدیدی در قاب تصویری رسانه داشت که تحسین عموم مردم ولایی در استان و حتی خارج از استان را برانگیخت.

امام جمعه و فرماندار خلخال و نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی نیز از پوشش شایسته عزاداری مردم در هفتم محرم امسال که بصورت زنده از شبکه استانی و شبکه های سراسری و برونمرزی پخش شد، از صدا و سیمای مرکز اردبیل تقدیر و تشکر کردند.

صدا وسیمای مرکز اردبیل با  ‌پخش بیش 14 هزار و چهارصد و دو دقيقه برنامه توانست اوج دلدادگی مردم متدین استان اردبیل به سرور و سالار شهیدان را از شبکه های سراسری، برونمرزی و استانی منعکس نماید .