جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

رشته کشتی در استان اردبیل تقویت می‌شود - خبر

 

 

رشته کشتی در استان اردبیل تقویت می‌شود

رییس هیات کشتی استان اردبیل گفت: رشته ورزشی قهرمان‌پرور و پرطرفدار کشتی در شهرستان‌های جنوبی این استان تقویت شده و مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرد.

رشته کشتی در استان اردبیل تقویت می‌شود

عبدالرضا اقبال روز جمعه در نشستی با سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال مسائل و مشکلات کشتی این منطقه را مورد بررسی قرار داده و برای تجهیز سالن کشتی این شهر و همچنین تقویت این رشته ورزشی قول مساعد داد.

او با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری هیات کشتی ،تربیت بدنی و بسیج سپاه استان اردبیل اظهارداشت: از پتانسیل و ظرفیت بسیج در راستای ارتقای سطح فعالیت‌ها و شکوفایی کشتی استان استفاده کرده و همکاری خوبی با بسیج سپاه استان خواهیم داشت.

وی گفت: فعالیت‌های کشتی استان در حال حاضر زیر سایه کرونا و متاثر از شیوع این بیماری بوده و به محض بازگشت به روزهای عادی عاری از کرونا فعالیت‌های این رشته ورزشی همانند گذشته پررونق خواهد شد.
 

ایوب طالب‌پور ، سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال نیز در این نشست گفت: خلخال از شهرستان‌های  موفق و قهرمان‌پرور کشتی استان اردبیل در گذشته بوده و انتظار می‌رود با حمایت‌های لازم از سوی مرکز استان کشتی خلخال به روزهای اوج خود بازگردد.

وی با اشاره به تاثیر شیوع بیماری کرونا بر همه فعالیت‌های ورزشی خلخال در هفت ماه گذشته افزود: برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم با آموزش و پرورش انجام شده تا به محض عادی شدن شرایط از لحاظ ویروس کرونا استعدادیابی گام به گام برای رونق این رشته ورزشی انجام شود.