جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

رشته‌های نوین ورزشی در همایش‌های پیاده‌روی اردبیل معرفی می‌شوند - خبر

 

 

رشته‌های نوین ورزشی در همایش‌های پیاده‌روی اردبیل معرفی می‌شوند

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اردبیل گفت: به منظور جذب حداکثری مردم به ورزش از ظرفیت رشته‌های نوین در همایش‌های پیاده‌روی استفاده خواهد شد.

رشته‌های نوین ورزشی در همایش‌های پیاده‌روی اردبیل معرفی می‌شوند

مرتضی تاج‌مهر اظهار کرد: برای افزایش گرایش مردم به ورزش نیازمند شناسایی عوامل جذب اقشار مختلف مردم و بهره‌گیری از رشته‌های نوین هستیم.

وی ادامه داد: با اعلام فدراسیون ورزش‌های همگانی چارت بیش از 30 کمیته پویا و مفرح ورزشی در این مجموعه قرار دارد که در صورت معرفی مناسب این رشته‌ها می‌توان در افزایش روی آوردن مردم به ورزش‌ موفق ظاهر شد.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اردبیل یادآور شد: پیشنهاد برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در روز جمعه 12 بهمن ماه به سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل ارائه شده و هماهنگی‌های لازم انجام پذیرفته است.
وی یادآور شد: در همایش پیاده‌روی مذکور در تلاش خواهیم بود تا رشته‌های نوین ورزشی نیز به صورت جنبی معرفی شوند وبرنامه‌ای متفاوت نسبت به سایر همایش‌های پیاده‌روی را شاهد باشیم.
به گزارش خبرگزاری فارس تاج‌مهر  به دیگر برنامه‌های درنظر گرفته شده در ایام دهه فجر نیز اشاره کرد و گفت: اجرای ۴۰ برنامه ورزش در طبیعت در قالب گردشگری ورزشی و کوهروی، میزبانی از جشنواره ملی تندیس یخی و آدم برفی، برگزاری جشنواره‌های مرتبط با بازی‌های زمستانی و همایش ورزش‌های عصرگاهی و صبحگاهی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در ایام دهه فجر خواهد بود.