رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

رسانه ملی راوی فرهنگ انقلاب - خبر

 

 

رسانه ملی راوی فرهنگ انقلاب

نماینده ولی فقیه در بسیج سازمان صدا و سیما در نشست با کارکنان رسانه ملی در مرکز اردبیل گفت: کارکنان صداو سیما باید با فرهنگ بسیجی برای تبیین و انتقال فرهنگ انقلاب تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای  اردبیل ، حجت الاسلام رضوانشهری افزود: کارکنان صدا وسیما در طول 8 سال دفاع مقدس با اخلاص و ایمان پیام رزمندگان را به گوش جهانیان رساندند و اگر این تلاش ها نبود دفاع مقدس ما امروز یک افسانه بود.

وی افزود برای صدور اهداف و آرمانهای انقلاب تنها راه، انجام کار رسانه ایست و در کنار تجهیر فنی باید برنامه سازان رسانه ملی نیز به ابزار ایمان و اخلاص مجهز شود.

مدیر کل صداو سیمای مرکز اردبیل هم سرمایه اصلی رسانه را نیروی انسانی دانست و گفت برنامه سازان و شاغلان در رسانه ملی موتور محرکه این سازمان هستند.

دکتر ملااحمدی افزود: رسانه های مخالف انقلاب تلاش دارند تا درحوزه های مختلف در بین مردم تاثیر گذار باشند و این وظیفه رسانه ملی را در تبیین مسائل مختلف و خنثی کردن توطئه های دشمنان پر رنگتر می کند.

نشست با اعضای قراگاه جبهه فرهنگی اردبیل، جلسه با معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه استان و جلسه با معاونت بازرسی سپاه حضرت ابوالفضل  (ع) استان از دیگر برنامه های سفر دو روزه مسئولان بسیج سازمان به مرکز اردبیل بود.