جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

رسانه‌ها چشم بینای جنگ نرم هستند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رسانه‌ها چشم بینای جنگ نرم هستند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: رسانه‌ها در حقیقت چشم بینای جنگ نرم کنونی هستند.

رسانه‌ها چشم بینای جنگ نرم هستند

 سردار جلیل بابازاده عصر امروز در نشست مسئولان روابط عمومی سپاه و بسیج اردبیل اظهار کرد: وظیفه رسانه‌های ما در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمنان و توپخانه جنگ نرم آنها بسیار حساس و خطیر است.

وی تصریح کرد: همه باید به سمتی حرکت کنیم تا این ترفندها و توطئه‌ها خنثی شده و امکان برنامه‌ریزی هدفمند برای انتقال ارزش‌ها و پیام اصیل انقلاب در جامعه فراهم آید.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: در این سنگر در کنار بصیرت، هوشیاری و ولایتمداری آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد تولید محتوای غنی و پرسود و ثمر است که قطعاً برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی ما مفید و مؤثر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این جلسه مدیرکل صدا و سیمای اردبیل نیز افزود: همه باید با روحیه بسیجی در سنگر عمل و تلاش خوب برنامه‌ریزی‌ منسجم، عملکرد درست و آسیب‌شناسی دقیق از ضعف‌ها و نارسایی‌ها ورود پیدا کرده و اجازه ندهیم دشمن اندیشه‌ها و آرمان‌های ما را خدشه‌دار کند.

عبدالله مددی بیان کرد: برنامه‌سازان ما باید در گام اول خودسازی کرده سپس برنامه‌سازی کنند که بنده در این راستا پیشنهاد می‌کنم مسئولان روابط‌ عمومی‌ها و رسانه‌ها کتاب دغدغه‌های فرهنگی مقام معظم رهبری را مطالعه کنند و ببینند که حضرت آقا حتی شب‌ها نیز در فکر دغدغه‌های فرهنگی است و برای رفع آنها دعا می‌کند.

وی اضافه کرد: راه ما امروز راهی مشخص در همراهی و هدایت جبهه حق است و هرگز نباید با بی‌بصیرتی راهمان را گم کرده و در مسیر ناعدالتی حرکت کنیم.

به گزارش فارس، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در پایان با بیان گوشه‌هایی از تاریخ زندگی مختار که همراهان او در اوج نیازش به مرز بی‌بصیرتی رسیدند، ادامه داد: نباید ما به این آفت در جبهه انقلاب اسلامی گرفتار شویم.