جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

راه ۱۳۰ روستای خلخال بازگشایی شد/ ۱۰ روستا همچنان در محاصره برف - خبر

 

 

راه ۱۳۰ روستای خلخال بازگشایی شد/ ۱۰ روستا همچنان در محاصره برف

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال گفت: با تلاش راهداران پس از چندین روز گذر از بارش سخت برف سرانجام راه ۱۳۰ روستای خلخال بازگشایی شد.

راه ۱۳۰ روستای خلخال بازگشایی شد/ ۱۰ روستا همچنان در محاصره برف
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد قربانی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خلخال گفت:  با تلاش راهداران پس از چندین روز گذر از بارش سخت برف سرانجام راه ۱۳۰ روستای خلخال بازگشایی شد.
 
وی بیان کرد: بارش برف از ۲۶ بهمن در این شهرستان آغاز شده که همچنان ادامه دارد که در بعضی محور‌های روستایی علی رغم بازگشایی مکرر راه‌ها باز هم راه‌ها مسدود شده بود و هم‌اکنون راه ۱۰ روستای شهرستان به همین شکل باقی مانده که تا پایان امروز بازگشایی می‌شود.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال از فعالیت ۱۱۲ اکیپ راهداری در روستا‌های شهرستان خبر داد و گفت: ۳۵ دستگاه راهداری در این مناطق فعال بودند و هم‌اکنون راهداران و تجهیزات راهداری در مسیر‌های مذکور مستقر هستند تا شرایط موجود را کنترل کنند.
 
قربانی تصریح کرد: در هیچ مسیر اصلی و فرعی شهرستان راه مسدود باقی نمانده و در پنج روز گذشته راهدارات در مسیر‌های اصلی و فرعی تلاش کرده و عملیات بازگشایی مسیر‌ها را با جدیت انجام داده‌اند تا در این زمینه مشکلی باقی نماند و بتوانیم به اهداف خود در بهبود شرایط موجود دست یابیم.