سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

راه اندازی 10 کمیته ستاد استقبال از مسافران نوروزی در اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی 10 کمیته ستاد استقبال از مسافران نوروزی در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: 10 کمیته ستاد تسهیلات استقبال از مسافران نوروزی در اردبیل راه‌اندازی شده است.

راه اندازی 10 کمیته ستاد استقبال از مسافران نوروزی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران اردبیل؛ جواد زنجانی افزود: 10 کمیته ستاد تسهیلات استقبال از مسافران نوروزی در اردبیل راه‌اندازی شده و این کمیته‌ها برای استقبال از مسافران نوروزی تمام تمهیدات لازم را اتخاذ کرده‌اند و شهرستان اردبیل آماده استقبال از گردشگران داخلی و خارجی است.

وی گفت: 30 مدرسه در قالب 220 کلاس در شهرستان اردبیل برای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی در اردبیل تدارک دیده شده است و تمام مراکز درمانی، بهداشتی، اقامتی و تفریحی، گردشگری و طبیعی شهرستان اردبیل آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

زنجانی از خدمات‌دهی نانوایی‌های شهرستان اردبیل در ایام تعطیلات نوروزی به مسافران خبر داد و افزود: همزمان با فرا رسیدن عید نوروز در 15 نقطه از شهرستان اردبیل سفره هفت‌سین ایجاد می‌شود و با حمایت شهرداری و شورای شهر، فرمانداری شهرستان اردبیل در آمادگی کامل برای استقبال از مسافران در تعطیلات نوروزی به سر می‌برد.

وی افزود: میوه شب عید نیز در 35 مرکز در شهرستان اردبیل آغاز شده است و نظارت همه‌جانبه‌ای بر خرید و فروش اقلام و کالاهای شب عید توسط دستگاه‌های مربوطه در اردبیل انجام می‌شود و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد.