جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

راه اندازی ۴۳ مرکز توزیع میوه شب عید در اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی ۴۳ مرکز توزیع میوه شب عید در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: در آستانه عید نوروز ۴۳ مرکز توزیع میوه در مناطق شهری و روستایی شهرستان اردبیل ایجاد می‌شود.

راه اندازی ۴۳ مرکز توزیع میوه شب عید در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان جواد زنجانی، فرماندار اردبیل در جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان اردبیل اظهار کرد: در آستانه تعطیلات نوروزی ۴۳ مرکز توزیع میوه شب عید در مناطق شهری و روستایی در شهرستان اردبیل ایجاد می‌شود و میوه پرتقال و سیب شب عید اردبیلی‌ها با توجه به مقدار مورد نیاز ذخیره شده است.

وی تصریح کرد: اردبیلی‌ها از لحاظ تامین میوه شب عید هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشند و قیمت میوه سیب و پرتقال نیز با مبنای حمایتی از قشر متوسط و ضعیف جامعه صورت گرفته است و نظارت همه جانبه‌ای در توزیع و فروش میوه شب عید در اردبیل انجام می‌شود.

فرماندار اردبیل از ساماندهی بازار دست فروشان در اردبیل خبر داد و افزود: بازار دست فروشان در آستانه عید نوروز با بیش از ۵۰۰ غرفه در محل دریاچه شورابیل اردبیل راه اندازی خواهد شد.

زنجانی افزود: زمان برگزاری بازارچه دست فروشان در مجتمع شورابیل اردبیل ۱۲ تا ۲۹ اسفند ماه خواهد بود و نظارت همه جانبه‌ای نیز در بازار دست فروشان اردبیل صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: همچنین نمایشگاه بهاره با محوریت فروش کالا‌های مورد نیاز مردم در شب عید از ۱۶ تا ۲۵ اسفند ماه در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل دایر خواهد شد.