سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

راه اندازی پیست موتورسواری استاندارد در شهرستان نیر - خبر

 

 

راه اندازی پیست موتورسواری استاندارد در شهرستان نیر

اولین پیست موتورسواری استاندارد در شهرستان نیر راه‌اندازی می شود.

راه اندازی پیست موتورسواری استاندارد در شهرستان نیر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عزیزه تراز رئیس هیأت اتومبیل‌ رانی و موتورسواری استان اردبیل با اشاره به آخرین اقدامات انجام پذیرفته توسط هیأت اتومبیل‌رانی و سوارکاری استان اردبیل، اظهار کرد: به علت نبود پیست موتورسواری استاندارد در شهرستان نیر، برنامه‌ریزی‌های لازم برای راه‌اندازی این پیست انجام پذیرفته است.

وی با اشاره به پیگیری‌های انجام پذیرفته توسط مسؤولان شهرستانی، افزود: مراحل اخذ زمین برای احداث این پیست نیز نهایی شده و امیدواریم در زمان تعیین شده شاهد افتتاح و بهره‌برداری از پیست موتورسواری در شهرستان نیر باشیم.

رئیس هیأت اتومبیل‌ رانی و موتورسواری استان اردبیل تصریح کرد: وجود بخش خصوصی فعال و پویا برای حمایت از ورزش بسیار لازم بوده و با انجام رایزنی های لازم به دنبال دعوت از سرمایه‌گذاران برای رونق بخشی به این رشته ورزشی در شهرستان نیر هستیم.

تراز از برگزاری تمرینات موتورسواران از هفته آتی در محل جدید تعیین شده خبر داد و خاطرنشان کرد: شهرستان نیر از علاقه‌مندان بسیار زیادی در رشته موتورسواری و اتومبیل‌ رانی برخوردار بوده و با تجهیز و تأمین زیرساخت‌های لازم احیای این رشته ورزشی را شاهد خواهیم بود.