سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

راه اندازی پیست اسکیت در اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی پیست اسکیت در اردبیل

رئیس هیئت اسکیت استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته پیست اسکیت در اردبیل راه‌اندازی می‌شود تا بتوانیم از این طریق ورزش اسکیت را در اردبیل توسعه بخشیم.

راه اندازی پیست اسکیت در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، زلیخا فیضی در نشست تخصصی هیئت‌های ورزشی در اردبیل اظهار داشتیکی از نیازهای اساسی در ورزش اسکیت راه‌اندازی پیست اسکیت است که در این زمینه عملیات اجرایی برای راه‌اندازی این پیست انجام شده و با عنایت مسئولان این پیست در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به این که ورزش اسکیت در اردبیل علاقمندان زیادی را دارد، افزود:استان اردبیل نیازمند یک پیست اسکیت استاندارد است تا بتوانیم از این طریق تحول عظیمی در بخش اسکی استان برداریم.

رئیس هیئت اسکیت استان اردبیل گفت: در صورت تجهیز و بهره‌برداری پیست اسکیت اردبیل آمادگی میزبانی مسابقات ملی و بین‌الملی خواهیم بود تا بتوانیم علاوه بر توسعه ورزش اسکیت استان گام بزرگی در جذب تماشاگران داخلی و خارجی برداریم و این یک امر اساسی است.

فیضی از آمادگی هیئت اسکیت استان اردبیل برای برگزاری مسابقات کشوری خبر داد و بیان کرد: با تجهیز پیست اسکیت اردبیل ظرفیت‌های لازم برای برگزاری مسابقات فراهم می‌شود که در این زمینه برنامه‌ریزی مسنجم و هدفمند انجام شده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر ورزش اسکیت در اردبیل با استقبال خوبی در بین آقایان و بانوان روبرو شده است که انتظار می‌رود با حمایت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت‌های لازم بتوانیم در ورزش اسکیت حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.