جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

راه اندازی پویش هر خانه یک حسینیه در اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی پویش هر خانه یک حسینیه در اردبیل

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: جوانان حسینی استان با نصب پرچم و بنر در محلات و سر درخانه ها پویش هر خانه یک حسینیه را در ماه محرم امسال اجرا می کنند.

راه اندازی پویش هر خانه یک حسینیه در اردبیل

 

حجت‌الاسلام حسن باقری با بیان اینکه ماه محرم و عزای سیدالشهداء(ع) تعطیل بردار نیست، اظهار داشت: امسال شیوع ویروس کرونا نه تنها در کشور ما بلکه در کل دنیا فراگیر شده و تمام برنامه های دینی و مذهبی را تحت شعاع قرار داده است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص نحوه عزاداری ها در شرایط کرونایی، گفت: فرمایشات رهبری فصل الخطاب است و مراسمات محرم امسال باید با رعایت دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا و متفاوت نسبت به سالهای گذشته برگزار شود.

حجت‌الاسلام باقری با بیان اینکه پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و برگزاری مراسمات در فضاهای باز باید رعایت  شود، خاطر نشان کرد: قطعا با همکاری مردم فهیم و وقت شناس استان، مراسم عزای سرور و سالار شهیدان با شکوه تر و تاثیرگذارتر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به راه اندازی پویش هر خانه یک حسینیه، بیان کرد: از مردم حسینی استان تقاضا داریم با فضا سازی محلات و  خیابان ها و نصب پرچم جلوی خانه ها حال و هوای محرم را پر شور تر کنند.