جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

راه اندازی پارک علم و فناوری در تمام شهرستان‌های اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی پارک علم و فناوری در تمام شهرستان‌های اردبیل

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: پارک علم و فناوری در تمام شهرستان‌های استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

راه اندازی پارک علم و فناوری در تمام شهرستان‌های اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حبیب ابراهیم‌ پور در بازدید از محل مرکز رشد واحد‌های فناور خلخال از راه اندازی مرکز رشد واحد‌های فناور خلخال اظهار داشت: با توجه به اهمیت توسعه مراکز فناور پارک علم و فناوری در تمام شهرستان‌های استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود.
 
وی با اشاره به این که برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی این مراکز اولویت اساسی است افزود: درصدد هستیم با بهره‌گیری از ظرفیت افراد خلاق و صاحب ایده در راستای توسعه مراکز تحقیقاتی و دانش‌بنیان اقدامات اساسی انجام داده و در این زمینه حمایت و همکاری مسئولان و دستگاه‌های مربوطه اولویت اساسی است.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: اهمیت به برنامه‌های مربوط به بخش کشاورزی نیازمند اهمیت به پژوهش و تلفیق آن با نوآوری جوانان ایده‌پردازان است که در این زمینه در تلاش هستیم تا اهداف اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشیده و چالش‌های بخش کشاورزی استان را برطرف کنیم.
 
ابراهیم‌پور تصریح کرد: اجرای طرح ها‌ی آبیاری نوین کم‌فشار نیز از طرح‌های جدیدی است که ایده‌ها و طرح‌های مربوطه در این زمینه حمایت می‌شود تا بتوانیم مشکلات موجود را برطرف کرده و با نقش آفرینی کسب و کار‌های خلاق دانش بنیان چالش‌های موجود را برطرف کنیم.
 
وی بیان کرد: توسعه ساختار‌های دانش‌بنیان در استان یک اولویت اساسی است که در تلاش هستیم تا بتوانیم در امر توسعه کارآفرینی و دستیابی به برنامه‌های پارک علم و فناوری استان به شکل مناسب و قابل قبول عمل کنیم که این مسئله نیازمند اهتمام ویژه مسئولان است.