جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

راه اندازی شهرک صنعتی فراوری گیاهان دارویی در اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی شهرک صنعتی فراوری گیاهان دارویی در اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: به همکاری بخش خصوصی شهرک صنعتی غیردولتی فراوری گیاهان دارویی در اردبیل راه‌‌اندازی می‌شود.

راه اندازی شهرک صنعتی فراوری گیاهان دارویی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی نظری شیخ احمد، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده و به همت بخش خصوصی شهرک صنعتی غیردولتی فراوری گیاهان دارویی در اردبیل راه‌‌اندازی شده و در این حوزه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی افزود: با احداث و راه اندازی این شهرک صنعتی برای بیش از 700 کارشناس و متخصص به صورت مستقیم زمینه اشتغال فراهم می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: پیش‌بینی می‌شود که این شهرک صنعتی غیردولتی تا دو سال آینده تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد که تلاش می‌کنیم در راستای تحقق این مهم همکاری و مشارکت لازم را با سرمایه‌گذاران در این بخش انجام دهیم.

نظری شیخ‌احمد توسعه شهرک‌های صنعتی غیردولتی را زمینه‌ساز توسعه اشتغال در استان دانست و تصریح کرد: این امر سبب شده تا حمایت‌های لازم و قانونی را به شکلی همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران در حوزه ایجاد شهرک‌های صنعتی غیردولتی انجام داده و تلاش کنیم تا زمینه برای فعالیت تولیدی و اقتصادی آنها در استان فراهم شود.

وی از آمادگی این شرکت برای حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای فعالیت تولیدی و صنعتی در استان خبر داد و گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با این امر زمینه برای رونق تولید و اشتغال در سطح استان فراهم شود که در این راستا مشوق‌هایی نیز برای سرمایه‌گذارانی که اقدام به ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی می‌کنند، در نظر گرفته شده است.