جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

راه اندازی سرویس‌های نوین پستی در اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی سرویس‌های نوین پستی در اردبیل

مدیرکل پست استان اردبیل گفت: سرویس‌های نوین و جدید پستی نسبت به نیاز مشتریان مطالعه و امکان‌سنجی می‌شود تا بتوانیم خدمات مناسب و به‌روزی را به مردم ارائه دهیم.

راه اندازی سرویس‌های نوین پستی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احمد عبداللهی در جلسه بررسی توسعه خدمات پستی در اردبیل اظهار داشت:‌ در حال حاضر 9 اداره پست و 107 دفتر پیشخوان خدمات دولت در سطح شهرستان‌های استان اردبیل فعال بوده و خدمات مختلف پستی را به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند.

وی افزود: در کنار این ادارات و دفاتر 7 دفتر پست شهری و 320 دفتر آی‌سی‌تی روستایی نیز نسبت به ارائه خدمات مختلف به مردم اقدام می‌کنند که فعالیت این دفاتر زمینه‌ساز تسهیل و تسریع در روند خدمات‌رسانی به مردم شده است.

عبداللهی با بیان اینکه مجموعه‌های خدمات‌رسان پستی با کمترین هزینه‌ها می‌تواند اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی را انجام دهد، گفت:‌ با توجه به همه‌گیر بودن شبکه پست می‌توانیم تمامی خدمات در حوزه اطلاع‌رسانی و ارسال مرسولات ادارات را بر عهده بگیریم و این امر می‌تواند زمینه‌ساز تسهیل در این امر در ادارات نیز شود.

مدیرکل پست استان اردبیل با اشاره به همکاری و تعامل پست استان با ثبت احوال، ثبت اسناد، امور مالیاتی و پزشکی قانونی تصریح کرد: از ظرفیت‌های موجود در این اداره کل می توانیم در حوزه مختلف نظیر کاهش آلودگی های محیط زیست و نیز کاهش مصرف انرژی نیز بهره ببریم.