سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

راه اندازی زمین تنیس و گلف در بوستان های اردبیل - خبر

 

 

راه اندازی زمین تنیس و گلف در بوستان های اردبیل

شهردار اردبیل از راه‌اندازی زمین تنیس و گلف در محدوده پارک‌‌ها و بوستان‌های اردبیل خبر داد.

راه اندازی زمین تنیس و گلف در بوستان های اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حمید لطف اللهیان در دیدار با رئیس فدراسیون گلف با اشاره به اجرای یکی از طولانی‌ترین مسیرهای پیاده‌روی سلامت کشور در محدوده دریاچه شورابیل اردبیل، افزود: شهرداری اردبیل توجه ویژه‌ای به امر توسعه طرح‌های سلامت‌محور و مرتبط با ورزش‌های همگانی دارد.
 
وی عنوان کرد: احداث و برنامه‌ریزی برای زمین تنیس و گلف در محدوده پارک‌ها و بوستان‌های مختلف شهر از جمله اقدامات شهرداری اردبیل در ارتباط با توسعه طرح‌های سلامت‌محور است.
 
رئیس فدراسیون گلف نیز از اقدامات و برنامه‌ریزی‌های شهرداری اردبیل در راستای ایجاد فضاهای عمومی در شهر به منظور توسعه ورزش همگانی گلف قدردانی کرد.
 
کیکاوس سعیدی افزود: ورزش گلف بر خلاف تبلیغات اشتباه صورت گرفته، یک ورزش صرفا تشریفاتی و خاص گروه مفرح جامعه نیست و در صورت توجه بیشتر می‌تواند به یک ورزش عمومی و هیجان‌انگیز برای عموم شهروندان تبدیل شود.
 
وی اردبیل را جزو استان‌های بسیار مستعد و مناسب از نظر اقلیمی و موقعیتی برای سرمایه‌گذاری در ورزش گلف دانست و گفت: شهرداری اردبیل از جمله ارگان‌های مرتبط است که می‌تواند در این زمینه پیش قدم شود.
 
سعیدی ادامه داد: تیم مینی گلف اردبیل در 5 سال گذشته همواره رتبه اول را در بین تیم‌های مینی‌گلف کشور کسب کرده که وجود زمین استاندارد شهرداری اردبیل نقش مهمی در این موفقیت داشته و در گلف هم در همین مدت عمدتا رتبه‌های ممتازی را کسب کرده است.
 
وی همچنین وجود استعدادهای عالی در بین جوانان اردبیلی در زمینه ورزش گلف را یادآور شد و گفت: اختصاص ساختمانی برای بخش اداری و آفیس (دفتر) گلف در محدوده زمین مینی‌گلف اردبیل می‌تواند به هرچه شکوفاتر شدن این استعدادها کمک کند.