رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

راه ارتباطی ۴۰ روستای شهرستان خلخال همچنان مسدود است - خبر

 

 

راه ارتباطی ۴۰ روستای شهرستان خلخال همچنان مسدود است

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت: با وجود تلاش شبانه‌روزی راهداران برای بازگشایی راه‌های ارتباطی به دلیل شدت بارش‌ها راه ارتباطی ۴۰ روستای شهرستان همچنان مسدود است.

راه ارتباطی ۴۰ روستای شهرستان خلخال همچنان مسدود است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد قربانی گفت: با آغاز بارش‌ها در شهرستان خلخال راهداران این اداره در راستای باز نگه داشتن راه‌های ارتباطی، اصلی، فرعی و روستایی شهرستان تلاش شبانه‌روزی داشته‌اند و با اقدامات انجام شده هیچ یک از محورهای اصلی شهرستان مسدود نشد هاست.
 
وی بیان کرد: در حال حاضر تمامی جاده‌های اصلی و بین‌شهری شهرستان به غیر از راه خلخال به پونل که در پاییز امسال به دلیل تخریب بخشی از جاده در حوزه استان گیلان مسدود شد، باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال از نمک‌پاشی و برفروبی چندباره گردنه‌های برفگیر و جاده‌های کوهستانی شهرستان توسط راهداران خبر داد و گفت: با وجود تلاش‌های شبانه‌روزی برای بازگشایی و نمک‌پاشی جاده‌ها در حال حاضر تردد در گردنه الماس تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
 
قربانی جاده خلخال به اسالم را تنها راه دسترسی فعلی به استان گیلان دانست و تصریح کرد: شب گذشته و صبح امروز نیز شاهد بارش برف و کولاک در این محور بودیم اما با برفروبی و نمک‌پاشی این محور مانع از مسدود شدن این محور شدیم.