جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

راه‌‌اندازی واحد‌های تولیدی راکد استان اردبیل ۳۰۰۰ فرصت شغلی ایجاد می‌کند - خبر

 

 

راه‌‌اندازی واحد‌های تولیدی راکد استان اردبیل ۳۰۰۰ فرصت شغلی ایجاد می‌کند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی راکد و غیرفعال در استان اردبیل برای سه هزار نفر از جوانان استان اشتغالزایی ایجاد می‌شود.

راه‌‌اندازی واحد‌های تولیدی راکد استان اردبیل ۳۰۰۰ فرصت شغلی ایجاد می‌کند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رامین صادقی با بیان اینکه اداره صنعت معدن و تجارت تلاش جدی در راستای تحقق شعار سال رونق تولید می‌کند، اظهار داشت: ما برای اینکه بتوانید در راستای تحقق شعار سال رونق تولید قدم موثری برداریم با جدیت تلاش می‌کنیم.
 
وی با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های این اداره در راستای تحقق رونق تولید افزود: ما در این راستا برنامه‌های خود را در سه محور فعال‌سازی واحد‌های تولیدی راکد و غیرفعال، پرداخت تسهیلات کم‌بهره به واحد‌های تولیدی در مرحله شروع کار قرار دارند و پیگیری مطالعات پهنای معدنی متمرکز کرده‌ایم.
 
صادقی فعالسازی واحد‌های تولیدی راکد و غیرفعال را در جهت اشتغالزایی بسیار با اهمیت دانست و تصریح کرد: با آغاز فعالیت واحد‌های تولیدی راکد و غیرفعال در استان اردبیل برای 3 هزار نفر از جوانان استان اشتغالزایی ایجاد می‌شود.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل پیگیری مطالعات پهنای معدنی را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کاری سازمان صنعت، معدن و تجارت برشمرد و بیان کرد: یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های ما پیگیری مطالعات پهنای معدنی است که خوشبختانه نتایج خوبی نیز در این راستا به دست آمده است.
 
وی با اشاره به سهم اشتغازایی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اظهار کرد: امسال سهم اشتغالزایی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل 11 هزار نفر بوده که امیدواریم این برنامه نیز تحقق یابد.