جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

راه‌آهن اردبیل ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد - خبر

 

 

راه‌آهن اردبیل ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر پروژه راه‌آهن اردبیل۵۰ درصد پیشرفت کلی و ۶۷.۵ درصد پیشرفت فیزیکی در زیرسازی دارد.

راه‌آهن اردبیل ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود امامی یگانه، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل صبح امروز در جریان بازدید از روند عملیات اجرایی پروژه راه‌آهن میانه به اردبیل گفت: پروژه راه‌آهن اردبیل از جمله مطالبات اساسی و پروژه‌های مهم توسعه‌ای استان به شمار می‌رود که بهره‌برداری از آن می‌تواند زمینه برای پیشرفت هر چه بیشتر را در منطقه فراهم آورد.
 
وی با اشاره به پیشرفت اجرای پروژه راه‌آهن اردبیل بیان کرد: در حال حاضر این پروژه ۵۰ درصد پیشرفت کلی و ۶۷.۵ درصد پیشرفت فیزیکی در زیرسازی دارد که باید تلاش و جدیت مشاوران و پیمانکارن پروژه بر این باشد تا در فصل کاری در روند اجرای این پروژه شتاب ایجاد کنند.
 
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید بر رفع سریع موانع پیشرفت و اجرای پروژه افزود: باید تلاش کنیم تا با رفع مشکلات و موانع زمینه برای اجرا و بهره‌برداری از این پروژه را براساس برنامه زمانبندی فراهم آوریم.
 
امامی یگانه تصریح کرد: در صورت بروز هر گونه مشکل در مسیر اجرای پروژه انتظار می‌رود پیمانکاران و مجریان با انعکاس سریع‌تر این مشکلات به دستگاه‌های اجرایی زمینه برای رفع آن را فراهم کنند تا بتوانیم با نهایت بهره‌برداری از فصل کاری موجود شاهد پیشرفت هر چه بیشتر اجرای راه‌آهن اردبیل باشیم.
 
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به شرایط خاص توپوگرافی مسیر راه‌آهن اردبیل گفت: با توجه به این شرایط ۱۳ عدد پل خاص به طول تقریبی دو هزار و ۶۴۰ متر و ۶۱ دستگاه تونل به طول تقریبی ۲۳ هزار و ۴۵۰ متر در این مسیر اجرا خواهد شد.