جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

راه‌آهن اردبیل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

راه‌آهن اردبیل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار اردبیل با اشاره به تدوین برنامه روزشمار برای پروژه راه‌آهن اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته راه‌آهن اردبیل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد.

راه‌آهن اردبیل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو عصر امروز در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان اردبیل اظهار داشت: برنامه روزشمار برای پروژه راه‌آهن اردبیل تدوین شده و با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته راه‌آهن اردبیل سال 99 به بهره‌برداری می‌رسد.
 
وی با اشاره به این که 750 میلیارد تومان به صورت فایناس با پرداخت سه ساله به پروژه راه آهن اردبیل اختصاص یافته است گفت: مسئولان و دستگاه‌های مربوطه موظفند در ارتباط با مجوز و قراردادهای پروژه راه‌آهن اردبیل اهتمام بورزند و در این زمینه مشارکت‌های لازم را انجام دهند.
 
استاندار اردبیل از پیگیری احداث مراکز گردشگری و صنایع تبدیلی در استان خبر داد و بیان کرد: توسعه این دو مولفه در استان یک موضوع بسیار مهم و اساسی است و در این زمینه با استفاده از ظرفیت‌ها و قابلیت‌هایی که در استان داریم باید مشکلات و موانع موجود را برطرف کنیم.
 
بهنامجو تصریح کرد: خواسته و انتظار ما از دستگاه‌های مربوطه این است که در ارائه برنامه‌های اقتصاد مقاومتی دقت و سرعت ویژه‌ای داشته باشند و هر پروژه‌ای که این محور را داشته باشد حمایت کنند و ملزومات تکمیل و تحقق آن را رعایت کنند که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.
 
وی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی با دبیرخانه اقتصاد مقاومتی باید ارتباط تنگاتنگی داشته باشند و در ارائه آمار دقیق و واقعی اهتمام بورزند و به وعده‌های خود در این راستا عمل کنند تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.