جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

راه‌اندازی کارگروه‌های بررسی و حل مشکلات ایثارگران در اردبیل - خبر

 

 

راه‌اندازی کارگروه‌های بررسی و حل مشکلات ایثارگران در اردبیل

استاندار اردبیل گفت: کارگروه‌های مختلف برای بررسی و حل مشکلات ایثارگران در استان اردبیل راه‌اندازی شده است.

راه‌اندازی کارگروه‌های بررسی و حل مشکلات ایثارگران در اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام‌جو در نشست با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در اردبیل گفت: انقلاب اسلامی در ایران با خون شهدا و از جان‌گذشتگی جوانان و ایثارگران به ثمر نشست و وظیفه همه ما پاسداری از خون شهداست.
 
وی با بیان اینکه خانواده معظم شهدا دشواری‌های زیادی را متحمل شده‌اند، افزود: فرزندان شهدا و همسران آنها با تحمل رنج و دشواری‌های فراوان توانسته‌اند قله‌های ترقی را در رسته‌های علمی سپری کنند و امروزه حتی در مدیریت‌های کلان نقش بسزایی دارند.
 
استاندار اردبیل با بیان اینکه کارگروه‌های مختلف برای بررسی و حل مشکلات ایثارگران راه‌اندازی شده است، گفت: صاحبان اصلی ایران و انقلاب خانواده‌های شهدا هستند و اینکه امروز در عرصه‌های مختلف حرفی برای گفتن داریم از برکت خون شهدای گلگون‌کفن است.
 
بهنام‌جو با بیان اینکه بعد از 28 سال نباید فرزندان شهدا از نبود شغل رنج ببرند، تصریح کرد: ایجاد یک زندگی ساده و تهیه امکانات اولیه کمترین کار و وظیفه‌ای است که مسئولان باید برای این خانواده‌ها انجام دهند و از مسئولان دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود عزت، کرامت و حرمت خانواده‌های شهدا را حفظ کنند.
 
وی افزود: انتقال فرهنگ شهادت و جبهه به نسل جوان با فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی‌های لازم در قالب برگزاری یادواره‌های شهدا می‌تواند برای تحکیم بنیان خانواده‌ها مفید باشد.