سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

راه‌اندازی نمایشگاه دستاوردهای عشایر در نیر - خبر

 

 

راه‌اندازی نمایشگاه دستاوردهای عشایر در نیر

فرماندار شهرستان نیر گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز در نظر داریم که نمایشگاه دستاوردهای عشایر را در شهرستان نیر راه‌اندازی کنیم.

راه‌اندازی نمایشگاه دستاوردهای عشایر در نیر

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مهدی احمدی بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز در نظر داریم که نمایشگاه دستاوردهای عشایر را در شهرستان نیر راه‌اندازی کنیم، چرا که این شهرستان ظرفیتهای بسیاری در حوزه گردشگری دارد و نیاز است که از این ظرفیتها به نحو احسن استفاده شود.
 
فرماندار شهرستان نیر گفت: ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نیر با در نظر گرفتن 10 کمیته تخصصی امید دارد که در حوزه‌های مختلف گردشگری خدمات موثر و قابل توجهی را به مسافران و گردشگران ارائه دهد و بخش گردشگری منطقه را دچار تحول عظیمی کند، چرا که اگر بتوانیم از ظرفیتهای این شهرستان به نحو احسن استفاده کنیم، به طور حتم شاهد رشد و توسعه بخش گردشگری منطقه خواهیم بود.
 
احمدی بیان کرد: برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران آموزشهای نحوه پذیرایی از مسافران در این شهرستان با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت و حوزه اصناف این شهرستان در نظر گرفته شده که امیدواریم با ارائه آموزشهای لازم و کافی به تمامی اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشانیم.