جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

راه‌اندازی مجدد کارخانه نساجی سبلان پیگیری می‌شود - خبر

 

 

راه‌اندازی مجدد کارخانه نساجی سبلان پیگیری می‌شود

استاندار اردبیل گفت: با آمادگی بانک ‌تجارت برای ادامه همکاری با کارخانه پس از ابلاغ رسمی ابطال رای ورشکستگی که در سال ۸۸ متاسفانه به اشتباه از سوی یکی از قضات در تهران انجام شده بود، انجام پذیرفت.

راه‌اندازی مجدد کارخانه نساجی سبلان پیگیری می‌شود
اکبر بهنامجو اظهار داشت: این دیدار پس از سفر رئیس قوه قضاییه به استان اردبیل و بر اساس ارشادات آیت‌الله رییسی به استاندار اردبیل با عنایت به آمادگی بانک ‌تجارت برای ادامه همکاری با کارخانه پس از ابلاغ رسمی ابطال رای ورشکستگی که در سال 88 متاسفانه به اشتباه از سوی  یکی از قضات در تهران انجام شده بود، انجام شد.
 
وی گفت: بانک تجارت و مدیریت فعلی هرنوع همکاری با صنایع استان را داشته و حمایت می‌کند و در این پرونده نیز اقدامات مثبتی از سوی بانک انجام شده است.
 
در این دیدار مدیرعامل بانک تجارت نیز با  اظهار تشکر از نماینده ولی فقیه در استان، استاندار اردبیل و رئیس کل دادگستری استان مجدد پیگیری ابطال رای ور شکستگی را مطرح کرد.
 
دولت آبادی گفت: سرمایه بانک نزدیک 11 سال بود که متوقف مانده بود که با این کار بسیار خوب رئیس قوه قضاییه این سرمایه به مدار اشتغال و تولید بر می‌گردد و مقرر شد پس از ابلاغ رسمی رای، قرارداد مجدد همکاری  با حجازی نیا مالک سبلان پارچه منعقد و بر اساس مصوبه دولت و بانک مرکزی ارز به قیمت همان روز محاسبه شود.
 
وی ادامه داد: مابقی تفاوت قیمت ارز را که دولت تنفیذ کرده به حساب آقای حجازی برمی‌گردانیم و در همین راستا یکی از اعضای هیئت ‌مدیره را مامور انجام اینکار می کنم  تا با مشاور استاندار سریعاً عقد قرارداد را انجام دهند.