جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

راه‌اندازی بخش ال دی آر بیمارستان ارس پارس آباد - خبر

 

 

راه‌اندازی بخش ال دی آر بیمارستان ارس پارس آباد

بخش ال دی آر بیمارستان ارس شهرستان پارس آباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان راه‌اندازی شد.

راه‌اندازی بخش ال دی آر بیمارستان ارس پارس آباد

بخش ال دی آر بیمارستان ارس شهرستان پارس آباد همزمان با هفته تامین اجتماعی شامگاه امروز با حضور مسؤولان استانی با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد تومان افتتاح شد.

علی علایی، فرماندار شهرستان پارس آباد در آئین افتتاح بخش ال دی آر بیمارستان ارس این شهرستان با اشاره به اینکه بیش از ۱۴۵ هزار نفر در شهرستان پارس آباد تحت پوشش تامین اجتماعی هستند اظهار کرد: از این تعداد ۲۶هزار نفر به‌عنوان بیمه شده اصلی و ۱۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر هستند.

وی افزود: امیدواریم افتتاح و راه‌اندازی بخش ال دی آر بیمارستان ارس در جهت زایمان طبیعی برای شهرستان منشاء خیر و برکت باشد.

فرماندار شهرستان پارس آباد بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی برنامه‌های مناسبی برای توسعه بیمارستان ارس این شهرستان در سال‌جاری دارد و اعتباری بالغ بر ۳میلیارد تومان برای خدمت بهتر به مردم شهرستان پارس آباد در نظر گرفته است.

قادر برجی،  مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل نیز در این مراسم گفت: این مرکز دومین مرکز درمانی بستری در سطح استان است و تلاش کردیم تا این مرکز را با استانداردهای بین‌المللی و آخرین فناوری‌های بین المللی تجهیز و نوسازی کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس وی افزود: سه و نیم میلیارد تومان برای سال‌جاری اعتبار هتلینگ برای این مرکز در نظر گرفته شده و ما تلاش خواهیم کرد که تا آخر سال دو بخش دیگر را نیز به مرکز الحاق کنیم.