جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

راهیابی تیم مینی‌والیبال اردبیل به جمع هشت تیم برتر کشور - خبر

 

 

راهیابی تیم مینی‌والیبال اردبیل به جمع هشت تیم برتر کشور

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: راهیابی تیم مینی‌والیبال اردبیل به جمع هشت تیم برتر کشور با غلبه بر تیم ارومیه حاصل تلاش تمامی مربیان در رده سنی پایه است.

راهیابی تیم مینی‌والیبال اردبیل به جمع هشت تیم برتر کشور
نادر فلاحی با اعلام راهیابی تیم مینی والیبال نونهالان استان اردبیل به جمع هشت تیم نهایی مسابقات قهرمانی کشور، اظهار کرد: پیش از این تیم مینی والیبال منتخب استان اردبیل با صعود از مرحله گروهی و غلبه بر تیم مدعی کرج، جواز حضور در بین شانزده تیم نهایی رقابت‌ها را کسب کرده بود.
 
وی با قدردانی از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل که زمینه حضور ورزشکاران والیبالیست استان را در این دوره از مسابقات فراهم کردند، افزود: عصر امروز والیبالیست‌های نونهال اردبیلی در حالی در مقابل تیم منتخب ارومیه قرار گرفتند که این تیم از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی مسابقات بود و کارشناسان و مربیان حاضر در این رقابت‌ها هیچ گونه شانسی برای برتری تیم منتخب استان اردبیل قائل نبودند.
 
رئیس هیأت والیبال استان اردبیل با اشاره به اینکه کسب این موفقیت برای اولین بار در تاریخ والیبال استان اردبیل رقم خورده است، تصریح کرد: آذربایجان‌غربی به عنوان مهد والیبال کشور معرفی شده و در تمامی رده‌های سنی شاهد توجه ویژه‌ مسؤولان ورزشی این شهرستان به والیبال هستیم.
 
 فلاحی پیروزی در مقابل تیم ارومیه را چیزی شبیه به معجزه دانست و بیان کرد: والیبال استان اردبیل در ظرف سال‌های گذشته با الگوبرداری از استان‌های موفق کشور به دستاوردهای مهمی دست یافته و امیدواریم این موفقیت‌ها با سرعت بیشتری استمرار داشته و در رده‌های سنی پایه و بزرگسالان شاهد افتخارآفرینی متعدد نمایندگان ورزشی استان باشیم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی با یادآوری کسب عنوان سومی تیم منتخب نوجوانان استان اردبیل در مسابقات انتخابی لیگ دسته دو کشور، افزود: دست‌یابی به موفقیت‌های اخیر و قرار گرفتن در بین تیم‌های منتخب حاصل تلاش جمعی تمامی مربیان و مسؤولان هیأت والیبال در تمامی شهرستان‌های استان است.