سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

راهیابی آثار هنرمندان اردبیلی به مرحله داوری جشنواره آثار و تولیدات حوزه هنری - خبر

 

 

راهیابی آثار هنرمندان اردبیلی به مرحله داوری جشنواره آثار و تولیدات حوزه هنری

چهار فیلم کوتاه و انیمیشن از آثار هنرمندان فیلمساز اردبیلی به مرحله داوری چهارمین جشنواره آثار و تولیدات حوزه هنری راه یافت.

راهیابی آثار هنرمندان اردبیلی به مرحله داوری جشنواره آثار و تولیدات حوزه هنری

 از 26 فیلم کوتاه و انیمیشن ارسالی حوزه هنری استان اردبیل به دبیرخانه چهارمین جشنواره آثار و تولیدات حوزه هنری، چهار فیلم و انیمیشن به مرحله داوری راه یافت.

فیلم کوتاه «دیلت» کار مشترک سید امین موسوی و حسین درازی از تولیدات حوزه هنری استان اردبیل، فیلم کوتاه «هشتاد سالگی» به کارگردانی رضا جمالی تولیدی انجمن سینمای جوانان با همکاری حوزه هنری استان اردبیل، فیلم مستند «ابدی حماسه لر» کار حسن قهرمانی از تولیدات صدا و سیما با همکاری حوزه هنری استان اردبیل و انیمیشن «نخ‌کش» به کارگردانی زینب قربانی از تولیدات حوزه هنری استان اردبیل به مرحله داوری چهارمین جشنواره آثار و تولیدات حوزه هنری استان اردبیل راه یافت.

در مرحله نهایی این دوره از جشنواره این فیلم‌ها با آثار راه یافته به رقابت خواهند پرداخت تا در نهایت در هر بخش یک فیلم به عنوان فیلم برگزیده و یک فیلم مورد تقدیر قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی 7 تا 9 مهر ماه با حضور هنرمندان حوزه هنری مراکز استانی در استان اصفهان برگزار می‌شود.