جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده همزمان با سراسر کشور راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در اردبیل برگزار می‌شود.

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان حجت‌الاسلام ولی نظرپور،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ظهر امروز در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران در اردبیل، اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های انجام‌شده فردا همزمان با سراسر کشور راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در اردبیل برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این راهپیمایی دشمن‌شکن بعد از نماز جمعه در سطح استان با حضور نمازگزاران برگزار خواهد شد، افزود: راهپیمایی مردم ولایی در اردبیل از مصلی تا چهارراه امام خمینی (ره) برگزار و پس از قرائت بیانیه پایان می‌یابد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: در شهرستان‌های مختلف استان نیز این راهپیمایی از مصلا‌های نماز جمعه آغاز و بعد از قرائت بیانیه پایان یافته و خشم و انزجار نمازگراران و مردم از استکبار جهانی به نمایش گذاشته می‌شود.

نظرپور با بیان اینکه ما با تمام توان از سپاه پاسداران حمایت و پشتیبانی می‌کنیم، گفت: چنین اقدامات بیمارگونه توسط آمریکا نشان از ضعف و استیصال آن‌ها بوده که ما این اقدامات را محکوم می‌کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به سلحشوری سپاهیان در دوران جنگ تحمیلی و جنگ علیه تروریسم در سوریه و عراق تصریح کرد: حمایت از سپاه پاسداران یک وظیفه عمومی و از همه اقشار مختلف مردم دعوت می‌شود با حضور در این راهپیمایی و فریاد‌های «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» حمایت از این نیروی ارزشی را به دشمنان نشان دهند.