سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

راهداری تابستانی در مشگین‌شهر - خبر

 

 

راهداری تابستانی در مشگین‌شهر

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مشگین‌شهر از اجرای عملیات راهداری تابستانی در این شهرستان خبر داد.

راهداری تابستانی در مشگین‌شهر

 یعقوب محرمی در بازدید از محورهای ارتباطی این شهرستان اظهار کرد: همه‌ساله با فرا رسیدن ایام تابستان و افزایش مسافرت‌های تابستانی، شهرستان مشگین‌شهر با جاذبه‌های توریستی و گردشگری خود سهم بزرگی از مسافران را جذب می‌کند و تردد در جاده‌های ارتباطی نیز به طبع آن افزایش می‌یابد.

وی به اجرای عملیات راهداری تابستانی در جاده‌های ارتباطی مشگین‌شهر اشاره کرد و  افزود: با افزایش ترددها لزوم افزایش ایمنی عبور و مرور نیز اهمیت می‌یابد و همین موضوع راه و شهرسازی شهرستان را در اجرای برنامه‌های ویژه راهداری مصمم‌تر می‌کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مشگین‌شهر ادامه داد: این اداره برای رفاه و ایمنی ترددکنندگان از راه و بسترسازی امن در راه‌های مواصلاتی علاوه بر عملیات راهداری از قبیل نصب علائم اطلاعاتی و هشداردهنده، نسبت به بازسازی و شست‌وشوی علائم داخل تونل آزادگان در محور مشگین‌شهر ـ پارس‌آباد به تعداد 200 عدد اقدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، محرمی در پایان سخنان خود همچنین به اصلاح روکش در جاده‌های این شهرستان اشاره و بیان کرد: روکش آسفالت در 4 کیلومتر از محور مشگین‌شهر ـ پارس‌آباد به انجام رسیده  و آسفالت‌ریزی راه روستایی لعل گنج به طول 3 کیلومتر نیز توسط راه و شهرسازی شهرستان تکمیل شده است.