حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

راهداران آماده اجرای طرح زمستان بیدار هستند - خبر

 

 

راهداران آماده اجرای طرح زمستان بیدار هستند

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از آمادگی راهداران سخت‌کوش برای اجرای طرح زمستان بیدار خبر داد.

راهداران آماده اجرای طرح زمستان بیدار هستند

علی رحمتی  با اشاره به ساخت یک راهدارخانه در مسیر پیست اسکی آلوارس اظهار کرد: این راهدارخانه با اعتبار 1میلیارد و 280میلیون تومان احداث می‌شود که زمین آن تسطیح شده و اکنون در مرحله مناقصه است.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان اردبیل با اشاره به وجود 6 روستا در مسیر گردشگری آلوارس خاطر نشان کرد: با استقرار این راهدارخانه در منطقه آلوارس و تجهیز و آماده‌سازی ماشین‌آلات راهداری و با تلاش شبانه‌روزی راهداران مسیر 6 روستا برف‌روبی خواهد شد تا گردشگران زمستانی در این مسیر هیچ مشکلی نداشته باشند و با اطمینان اردبیل را مقصد سفر زمستانی خود انتخاب کنند.

مدیر کل راهداری استان اردبیل تصریح کرد: برای بهره‌برداری کامل از این راهدارخانه برای استفاده مسافران در فصول برفی از مسئولان استانی انتظار داریم در تخصیص اعتبارات راهداری اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

عضو شورای اداری استان اردبیل گفت: همه ساله راهداران زحمتکش و پرتلاش این اداره کل عملیات زمستانی از جمله برف‌روبی، نمک‌پاشی و بازگشایی را با قوت تمام انجام می‌دهند و امسال نیز راهداری استان با 250 دستگاه ماشین‌آلات و 450 نیروی انسانی در تمام محورهای استان آماده انجام عملیات زمستانی هستند.