سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

راهداران از نخستین دقایق آغاز بارش‌ها به خدمت‌رسانی مشغول هستند - خبر

 

 

راهداران از نخستین دقایق آغاز بارش‌ها به خدمت‌رسانی مشغول هستند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: راهداران استان از همان نخستین دقایق آغاز بارش برف در تمامی محور های مواصلاتی به خدمت‌رسانی مشغول هستند.

راهداران از نخستین دقایق آغاز بارش‌ها به خدمت‌رسانی مشغول هستند
علی رحمتی گفت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خوشبختانه موج بارشی وارد استان اردبیل شده است و از شب گذشته شاهد بارش رحمت الهی در اغلب نقاط استان اردبیل هستیم.
 
وی افزود: راهداران ساعی و تلاش‌گر از نخستین دقایق بارش برف  به حالت آماده‌باش درآمده و ارائه خدمت را آغاز کزده‌اند.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اینکه در تمامی محورهای مواصلاتی استان عملیات برف‌روبی انجام شده است ادامه داد: علاوه بر برف‌روبی راه‌های مواصلاتی استان، نمک‌پاشی نیز در اولویت کاری راهداران زحمت‌کش قرار گرفته است.
 
وی عنوان کرد: با توجه به وقوع کولاک و یخبندان طی روزهای آینده توصیه می‌شود کسانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی بویژه گردنه‌ها و نقاط برفگیر را دارند، حتماً با تجهیزات ایمنی و زمستانی کامل نظیر زنجیر چرخ، چراغ مه‌شکن و وسایل گرمایشی عازم  سفر شده و تا عادی شدن شرایط جوی حدالامکان از انجام سفرهای غیر ضروری  جدا خودداری کنند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رحمتی اذعان داشت: همکاران و راهداران تلاشگر در  استان اردبیل  با تمام توان خود سعی بر ایمن نگه داشتن مسیرها خواهند داشت، با این حال رعایت نکات ایمنی زمستانی بر تمامی رانندگان ضروری است.