جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رانندگان قانونمند در اردبیل تجلیل شدند - خبر

 

 

رانندگان قانونمند در اردبیل تجلیل شدند

پیش از ظهر امروز با حضور فرمانده پلیس راه اردبیل به خلخال و کارکنان پلیس راه درا کيپ‌های محسوس و نامحسوس در محور اردبیل - خلخال و خلخال - سرچم از رانندگان قانونمند در رانندگی تجلیل شد.

رانندگان قانونمند در اردبیل تجلیل شدند

علیرضا صحبتی اظهار کرد: این تجلیل با هدف فرهگنسازی برای آرامش در تردد، رعایت سرعت مطمئنه، رعایت کردن قوانین ترافیکی و راهنمایی در حوزه استفحاظی پلیس راه اردبیل - خلخال امروز اجرا شد که رانندگانی که تاکنون تخلف نکرده و هیچ نمره منفی گواهینامه و برگ جریمه نداشتند و با بستن کمربند ایمنی و رعایت تعداد نفرات مسافر طبق کارت خودرو در محورها در حال تردد بودند مورد تجلیل و تقدیر پلیس راه قرار گرفتند.

وی گفت: در طول ایام نوروز تصادف فوتی در محور اردبیل - خلخال نداشتیم و امسال تصادفات کاهش محسوسی داشته که انتظار می رود با رعایت فرهنگ ترافیکی وراهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان شاهد کاهش تصادفات در تمامی ایام سال باشیم.

فرمانده پلیس راه اردبیل با آرزوی سالی خوش برای تمامی هموطنان و شهروندان متردد در محور اردبیل- خلخال عنوان کرد: همراه داشتن مدارک ، گواهینامه، بیمه نامه و معاینه فنی در کنار راننده الزامی بوده در حال حاضر بیش از 13 گشت پلیس راه به صورت 9 گشت محسوس و چهار گشت نامحسوس در محور اردبیل - خلخال، خلخال - کوثر‌، خلخال - سرچم و خلخال - هشجین‌ و خلخال - اسالم حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل ، مهمانان و گردشگران متردد در مسیر اردبیل - خلخال و خلخال-  فیروز از زحمات نیروهای پلیس راه در ایام تعطیل به خاطر حفظ آرامش هموطنان تقدیر کردند