حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

دیدار هیئت فوتبال استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیما - خبر

 

 

دیدار هیئت فوتبال استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیما

رئیس هیئت فوتبال و روسای کمیته‌های هیئت فوتبال استان اردبیل با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در راستای همکاری دو جانبه برای رشد و توسعه ورزش فوتبال اردبیل گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز اردبیل در این دیدار گفت: تولید و پخش برنامه‌های ورزشی از صدا و سیمای مرکز اردبیل افزایش یافته تا بتوانیم با پخش این برنامه‌ها رغبت را در بین جوانان ونوجوانان ایجاد کنیم.

دکترملااحمدی از آمادگی صدا و سیمای مرکز اردبیل در راستای اطلاع‌ رسانی ورزش فوتبال خبر داد و تصریح کرد: این رشته ورزشی یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ورزشی بوده که باید در این زمینه زیرساخت‌های لازم فراهم شود تا جوانان و نوجوانان بدون هیچ دغدغه‌ای در این رشته ورزشی فعالیت کنند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کمپین تیم فوتبال اردبیل خبر داد و بیان کرد: در این زمینه صدا و سیمای مرکز اردبیل با همکاری هیئت فوتبال درصدد است کمپین حمایت از تیم فوتبال اردبیل را حمایت کند تا این تیم بتواند با قابلیت بالا در لیگ دسته سه حضور یابد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در ادامه تصریح کرد: برای ایجاد انگیزه بین کادر فنی و تیم فوتبال اردبیل درصدد هستیم برخی از بازی‌های این تیم را در مسابقات لیگ دسته سه در قالب گزارش خبری پخش کنیم تا این تیم بتواند با انگیزه مناسب در مسابقات حضور یابد.

دکترملااحمدی بیان کرد: فوتبال و فوتسال اردبیل ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد که باید با توجه به امکانات ورزشی که در استان وجود دارد زمینه برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی در اردبیل فراهم شود.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: شرایط برگزاری مسابقات فوتسال بین‌المللی در اردبیل فراهم می‌شود که انتظار می‌رود با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان و دستگاه‌های دیگر و مسئولان استان شاهد برگزاری مسابقات فوتسال بین‌المللی جام جهانی در اردبیل باشیم.

صمد نوتاش از برگزاری منظم مسابقات فوتسال وفوتبال در اردبیل خبر داد و بیان کرد: صدا و سیمای مرکز اردبیل نقش مهمی در اطلاع‌رسانی رویدادهای فوتبال استان داشته که تلاش مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و دست اندرکاران این مجموعه شایسته تقدیر و قدردانی است.

وی بیان کرد: از صدا و سیمای مرکز اردبیل انتظار داریم کمپین تیم فوتبال اردبیل را راه‌اندازی کند تا این تیم بتواند با انگیزه مناسب در لیگ دسته سه حضور یابد و شرایط خود را برای صعود به لیگ دسته دو فراهم کند.

نوتاش بیان کرد: خبر ورزشی اردبیل و برنامه ورزش تلاش نشاط با انعکاس خبرهای فوتبال نقش مهمی در اطلاع‌رسانی برنامه‌های ورزشی و اخبار آن داشته که انتظار داریم با عنایت مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل زمینه پخش مسابقات تیم فوتبال اردبیل و افزایش خبرهای ورزشی فوتبال و فوتسال فراهم شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تیم فوتبال اردبیل با مشکلات مالی برای حضور در لیگ دسته سه روبه‌رو است که در صورت آمادگی یک اسپانسر توانمند آماده‌ایم این تیم را واگذار کنیم.