جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و درباره ظرفیت ها وانتظارات مردم حوزه انتخابیه خود تبادل نظر کرد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این دیدار محمد عباس زاده مشگینی نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش کارکنان این مرکز در انعکاس اخبار و مسائل مربوط به توسعه حوزه انتخابیه خود، معرفی جاذبه های گردشگری استان و انعکاس مطالبات مردم از طریق رسانه استانی را خواستار شد.

محمود عباس زاده مشگینی  همچنین اظهار کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های خاص و منحصر به فردی در مشگین شهر و روستاهای آن در حوزه گردشگری وجود دارد ضرورت دارد تا این زیبایی‌ها با حمایت سرمایه گذار و استفاده از ظرفیت رسانه استانی شاهد رشد اقتصادی در این منطقه باشیم .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این دیدار از اقدامات و برنامه ریزی های رسانه استانی برای معرفی جاذبه های گردشگری شهرستانهای استان خبر داد و افزود: با تمام امکانات و توان خود در راستای معرفی پتانسیل ها ، رفع موانع و مشکلات حوزه های مختلف استان  و بویژه تبیین رونق تولید تلاش می کنیم.