سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدار نماینده مجلس با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

دیدار نماینده مجلس با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در اين دیدار دکتر شکور‌ پورحسین ضمن قدرداني از تلاش كاركنان اين مركز در انعكاس اخبار و مسائل مربوط به استان گفت : صدا و سیمای مرکز اردبیل در معرفی ظرفیت ها و پتانسیل و توسعه استان به عنوان موثرترین و تاثیرگذارترین رسانه می تواند نقش مهمی ایفا نماید.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی توليد و پخش برنامه هاي گفتگو محور با حضور کارشناسی نمایندگان استان را در تبیین عمومی توسعه و پیشرفت اقتصادی استان بسیار مهم و موثر دانست.

دکترپورحسین در ادامه به عدم دخالت نمایندگان استان در عزل و نصب های مسئولان استانی و شهرستانها اشاره کرد و گفت بایستی براساس اصل شایسته سالاری مسئولان انتخاب و نصب شوند.

مددی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این دیدار از اقدامات و برنامه ریزی های رسانه استانی برای برنامه سازی در خصوص توسعه استان خبر داد و افزود با تمام امكانات و توان خود در راستای معرفي پتانسيل ها ، رفع موانع و مشكلات حوزه هاي مختلف استان  و بویژه تبیین اقتصاد مقاومتی و زحمات مسئولان اجرایی تلاش می كنيم.

همچنین در این دیدار در خصوص تولید و پخش ویژه برنامه های فصلی "با نمایندگان" نیز تبادل نظر شد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و احترام از صدا و سیمای استان انتقادی... reza ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ ۱۳:۰۵

reza
با سلام و احترام
از صدا و سیمای استان انتقادی داشتم در رابطه با کیفیت پایین پوشش مراسم های زنده مثل عزاداری های تاسوعا و عاشورا، همایش های پیاده روی، راهپیمایی ها و ... مراسم های مختلف که پخش مستقیم میشن واقعاً تصاویر از کیفیت پایینی برخوردار هستند و شاهد سیاهی تصویر و نویز بسیار شدید هستیم، این در حالی است که مراکز صدا و سیمای استان های دیگر با امکانات پیشرفته، در این زمینه خیلی پیشرفت کرده اند و مراسم های مختلف رو با کیفیت بالا و اچ دی پوشش میدهند. به طور مثال دیشب «جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیون مراکز استان ها» در شهر سنندج با کیفیت اچ دی پخش میشد
از مسئولین صدا و سیما اردبیل هم درخواست داریم تا در این زمینه فکر اساسی کنند تا شاهد تحول در پوشش با کیفیت مراسم هایی مثل اجتماع تاسوعا و عاشورا در اردبیل باشیم.
با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ ۱۳:۰۵