جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

دیدار مرگ و زندگی فرنگی‌کاران اردبیلی در مقابل نماینده مازندران - خبر

 

 

دیدار مرگ و زندگی فرنگی‌کاران اردبیلی در مقابل نماینده مازندران

تیم شهرداری اردبیل برای صعود به لیگ برتر کشتی فرنگی کشور، پنجشنبه هفته جاری به مصاف نماینده مازندران خواهد رفت تا در صورت پیروزی در این دیدار بعد از مدت‌ها در سطح اول کشتی کشور خودنمایی کند.

دیدار مرگ و زندگی فرنگی‌کاران اردبیلی در مقابل نماینده مازندران

 تیم کشتی فرنگی شهرداری اردبیل به عنوان تنها نماینده استان در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، برای صعود به لیگ برتر در دیداری سخت و مهم به مصاف نماینده استان مازندران خواهد رفت.

تیم "سید بابل" که در دور رفت مسابقات و در یک دیدار خانگی و پرحاشیه با نتیجه 5-5 و به لطف تفاضل امتیاز بیشتر در مقابل نماینده اردبیل به برتری دست یافته بود، این بار در ورزشگاه شهید آسمانی تختی به عنوان تیم میهمان در مصاف با اردبیلی‌هایی قرار خواهد گرفت که در ورزشگاه خانگی خود به این سادگی‌ها امتیاز از دست نمی‌دهند.

پیروزی "شهرداری اردبیل" در مقابل "سیدبابل" صعود این تیم به جمع تیم‌های راهیافته به لیگ برتر کشتی فرنگی کشور را قطعی خواهد کرد تا کشتی‌گیران اردبیلی به آرزوی دیرین خود و قرارگرفتن در سطح اول کشتی کشور دست یابند.

این دیدار روز پنجشنبه هفته جاری از ساعت 17 در مجموعه ورزشی شهید آسمانی برگزار خواهد شد و مطمئنا مثل دیدار گذشته نماینده اردبیل در مقابل "رضاپویش اهواز" بار دیگر محل برگزاری مسابقه مملو از تماشاگران اردبیلی خواهد شد و این موضوع کار را برای نتیجه گرفتن هر تیمی سخت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیش از این شهرداری اردبیل در دو دیدار رفت و برگشت موفق به شکست نماینده استان خوزستان شده و در مقابل تیم منتخب بابل نیز به دلیل تفاضل امتیاز کمتر شکست خورده بود و با توجه به نتایج رقم خورده، چشم امید تمامی کشتی‌گیران به دیدار آخرهفته نماینده استان در مقابل "سیدبابل" دوخته خواهد شد.