جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

دیدار مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل با جانباز 85 درصد دفاع مقدس - خبر

 

 

دیدار مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل با جانباز 85 درصد دفاع مقدس

بمناسبت روز جانباز مدیرکل و برخی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز اردبیل با جانباز قطع نخایی و 85 درصد دوران دفاع مقدس سردار ناصر دستاری دیدار کردند.

دیدار مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل با جانباز 85 درصد دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این دیدار ملا احمدی مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل در خطاب به سردار دستاری جانباز 85درصد گفت: دیدار با شما همیشه روحیه بخش است، انرژی می‌گیریم و احترام جامعه نسبت به ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس، نشان می‌دهد که ملت ایران زنده و قوی است؛ پای عهد و آرمان خود ایستاده و به ارزش‌های مکتبی پایبند است.

وی با تجلیل از صبر و فداکاری جانبازان و ایثارگران گفت: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

در ادامه این دیدار صمیمی سردار دستاری به بیان خاطرات شیرین از هشت سال دفاع مقدس و نحوه نائل شدن به درجه جانبازی، و خاطرات شرین از دیدار چندین ساعته خانوادگی با مقام معظم رهبری پرداخت.

در پایان این دیدار آقای ملا احمدی به سردار دستاری لوح یادبودی تقدیم کردند. به همین مناسبت مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در داتنشگاه های استان و ریس دانشگاه محقق اردبیلی نیز با سردار دستاری دیدار کردند.