جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

دیدار مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر با مدیرکل صدا و سیما - خبر

 

 

دیدار مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر با مدیرکل صدا و سیما

مهندس عباسی نیا مدیرعامل پل معلق مشگین شهر دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل در این دیدار دکتر ملااحمدی گفت: صدا و سیمای اردبیل آمادگی معرفی ظرفیتهای گردشگری استان اردبیل از طریق رسانه استانی را دارد.
 
مدیر کل صدا وسیمای مرکز اردبیل در ادامه تصریح کرد: مجموعه پل معلق مشگین‌شهر یکی از جاذبه‌های بکر و زیبای استان اردبیل است که توانسته گام بزرگی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته باشد و رسانه استانی آماده معرفی این ظرفیت بکر است.
 
وی با اشاره به اینکه تلاش سرمایه‌گذاران مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر قابل تقدیر است، افزود: از اینکه با راه‌اندازی این مجموعه شاهد تحول عظیمی در حوزه اقتصاد و گردشگری منطقه هستیم خرسندیم.
 
دکتر ملااحمدی از آمادگی صدا و سیما برای تولید و پخش برنامه‌های مشارکتی با مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر خبر داد و گفت: در این زمینه تمهیدات لازم انجام شده است تا مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر از طریق صدا و سیمای مرکز اردبیل و شبکه های سراسری به همگان معرفی شود.
 
مدیرکل رسانه استانی اظهار کرد: امروزه اطلاع‌رسانی و تبلیغ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید مجموعه‌های گردشگری برای معرفی مجموعه گردشگری خود از ظرفیت صدا و سیما استفاده کرده و همکاری لازم را در این زمینه با صدا و سیما داشته باشند.
 
مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر نیز در این دیدار گفت: از صدا و سیمای مرکز اردبیل انتظار داریم ظرفیتهای بکر و دیدنی شهرستان مشگین‌شهر به ویژه مجموعه گردشگری پل معلق این شهر را معرفی کند تا شاهد حضور بیشتر گردشگران داخلی و خارجی در منطقه باشیم.
 
حسین عباسی‌نیا افزود: صدا و سیمای اردبیل ظرفیت بسیار بالایی در منطقه دارد که توانسته است در معرفی قابلیتهای استان گام اساسی بردارد و با حضور
مدیرکل صداوسیمای اردبیل انتظار می‌رود تحول عظیمی در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل به ویژه مشگین‌شهر ایجاد شود.
 
وی تصریح کرد: مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر آماده عقد قرارداد با صدا و سیمای مرکز اردبیل برای معرفی مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر است و در این زمینه برنامه‌های پل معلق مشگین‌شهر از صدا و سیما پخش شد که انتظار می‌رود سال آینده این برنامه‌ها به صورت ویژه پخش شود تا تاثیرگذاری دوچندانی را شاهد باشیم.
 
مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر در ادامه گفت: شهرستان مشگین‌شهر هم‌اکنون به قطب گردشگری منطقه تبدیل شده و این شهرستان علاوه بر مجموعه گردشگری پل معلق دارای جنگلهای زیبا، آبگرمهای بکر است که همه‌ساله هزاران گردشگر داخلی و خارجی را در خود جای می‌دهد.
 
عباسی‌نیا ضمن تقدیر و تشکر ار مدیرکل صدا و سیمای اردبیل و همکاران فعال رسانه استانی اظهار داشت: بی شک با تولید و پخش برنامه‌ها توسط صدا و سیما با محوریت گردشگری می توان تحول عظیمی در حوزه اقتصادی و گردشگری استان اردبیل ایجاد کرد.