جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

دیدار مدیران سازمان مردم نهاد با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل - خبر

 

 

دیدار مدیران سازمان مردم نهاد با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل

به مناسبت هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی جمعی از مسئولان استانی و مدیران سازمان مردم نهاد با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

دیدار مدیران سازمان مردم نهاد با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این دیدار آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه فعالیت های سازمان مردم نهاد قابل تحسین است گفت: کشورهایی که توانستند از توان مردم برای حل مشکلات بهره ببرند به موفقیت رسیدند که ما نیز باید از قدرت و توانایی مردم بهره ببریم.
امام جمعه اردبیل خاطر نشان کرد: عملکرد خیرین استان در تمامی بخش ها در اردبیل علی الخصوص در تهیه جهیزیه نو عروسان بسیار عالی و قابل تحسین بوده که باید ضمن بهره گیری از ظرفیت های خیرین استان قدردان زحمات این قشر باشیم.
آیت الله سید حسن عاملی تصریح کرد: استان اردبیل در سطح کشور در حفظ قرآن دارای جایگاه بالایی است که به جرات می توان گفت دارالقرآن استان اردبیل یکی از دارالقرآن های موفق کشور است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با بیان اینکه حفظ و حراست از محیط زیست، وظایف اصلی همگان است افزود: باید در حفظ محیط زیست کوشا باشیم و همگی در راستای نگهداری این میراث گرانقدر تلاش کنم.
در ابتدای این دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: تشکل های مردم نهاد چشم و زبان گویای مردم در جامعه هستند که باید برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.
بهروز ندایی، در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران سازمان مردم نهاد با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اردبیل، ضمن قدردانی از فعالیت های ارزنده سازمان های مردم نهاد در سطح استان اردبیل گفت: سازمان های مردم نهاد چشم و زبان گویای مردم در جامعه هستند که باید همواره برای رفع مشکلات مردم گام بردارند و در این راه مصمم باشند.
او با اشاره به تعداد سمن های فعال در استان اردبیل افزود: درحال حاضر در سطح استان اردبیل 308 سازمان مردم نهاد فعالیت می کنند که از این تعداد 199 درشهر اردبیل و 109 سازمان مردم نهاد در شهرستان های استان فعال هستند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل بابیان اینکه فعالیت سازمان های مردم نهاد استان اردبیل در تمامی زمینه ها و حوزه ها عالی بود افزود: در امر کمک رسانی به سیل زدگان 4 میلیارد تومان مردم اردبیل بصورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند که جمع آوری و ارسال بر عهده سازمان های مردم نهاد بوده است.
ندایی با اشاره به علل سرقت ها در سطح استان گفت: طبق بررسی ها بیش از 70 درصد سارقان استان افراد معتاد هستند.