جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

دیدار فرمانده سپاه استان اردبیل با فرمانده تیپ ۴۰ ارتش - خبر

 

 

دیدار فرمانده سپاه استان اردبیل با فرمانده تیپ ۴۰ ارتش

در آستانه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به همراه جمعی از مسئولان و فرماندهان سپاه با سرهنگ سلمیانیان فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش دیدار و گفتگو کرد.

دیدار فرمانده سپاه استان اردبیل با فرمانده تیپ ۴۰ ارتش

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این دیدار سردار سرتیپ دوم پاسدار «جلیل بابازده قانع» فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)  گفت: همبستگی ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و کسانی که چشم دیدن وحدت ارتش و سپاه را ندارند، به دنبال ایجاد رخنه بین این دو نیروی مقدس نظام هستند. اما آنها این را بدانند که ارتش و سپاه برای پیشبرد اهداف نظام و نابودی دشمنان اسلام و کشور تا پای جای در کنار هم خواهند بود.

بابازاده بیان کرد: ارتش معظم در طول دوران هشت سال دفاع مقدس همچون کوه‌های با صلابت ، مقتدرانه مقابل هجوم ظالمانه رژیم بعثی صدام ایستاد و در عملیات های بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در کنار سپاه در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و امروز ما باید قدردان تلاش‌های این نیرو‌های عزیز باشیم.

سردار بابازده از خدمات ارزنده ارتش در امدادرسانی و خدمت به مردم سیل زده کشور قدردانی کرد و گفت: ارتشیان سرافراز در حادثه سیل کشور شرافت و مردانگی را به نمایش گذاشتند.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان ما بدانند که سپاه و ارتش تحت امر مقام معظم رهبری است و همیشه در کنار هم خواهند بود و از یکدیگر هیچگاه جدا نمی شوند.

سرهنگ محمود سلیمانیان فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل نیز در این دیدار با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های نیرو‌های مسلح ولایت فقیه است تصریح کرد: اتحاد و انسجام سپاه و ارتش نقش بزرگی در دوران هشت سال دفاع مقدس داشت و هر دو مجموعه انقلابی یک هدف را پیش رو دارند و همه ما سرباز مقام معظم رهبری هستم.

وی افزود: دشمن از اتحاد و انسجام این دو مجموعه ناکام مانده است و از همه ابزارهای خود برای اختلاف افکنی میان سپاه و ارتش استفاده می کند ولی به حول قوه الهی تمامی نقشه های آن ها نقش بر آب شده و روز به روز بر این وحدت و همدلی اضافه می شود.

سلمیانیان ادامه داد: وحدت ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعتقادی قلبی در بین نیرو‌های مسلح ایران و بیم دهنده برای دشمن و شادی آور و شور آفرین برای ملت عزیزمان است.

در پایان این دیدار فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با اهدای لوحی سپاس به فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش از هیبت ، صلابت و نقش استثنایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در امنیت کشور، تجلیل کرد.