جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

دیدار فرماندهان انتظامی استان اردبیل با نماینده ولی فقیه - خبر

 

 

دیدار فرماندهان انتظامی استان اردبیل با نماینده ولی فقیه

به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از فرماندهان و کارکنان انتظامی و مرزبانی استان با نماینده ولی فقیه دراستان اردبیل دیدار کردند.

دیدار فرماندهان انتظامی استان اردبیل با نماینده ولی فقیه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، دراین دیدار نماینده ولی فقیه دراستان مجموعه انتظامی استان را مجموعه ای سالم با کارکنانی پاک دست و متدین دانست و گفت ما قدردان تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی و مرزبانی هستیم
آیت ا... عاملی افزود: امنیت کشور باپرداخت هزینه های سنگینی به دست آمده و بخش مهمی از این هزینه ها توسط نیروهای جان بر کف،خدوم و دلسوز نیروی انتظامی پرداخت شده است.
وی گفت وثوق مردم نسبت به نظام اسلامی مهمترین سرمایه انقلاب است که نیروی انتظامی در ایجاد این وثوق نقش مهم و بی بدیلی ایفا می کند به همین خاطر باید مسئولان کشور هم برای ایجاد حداقل رفاه برای پرسنل نیروی انتظامی تلاش کنند.
فرمانده انتظامی استان هم دراین دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نیرو گفت: 20 درصد از کل مراجعات مردم برای دریافت خدمات از ارگانها و نهادهای دولتی مربوط به نیروی انتظامی است واین آمار نشانگر حجم و گستردگی ارائه خدمات در پلیس است.
سردار عبدی افزود: استان اردبیل یکی از امن ترین استانهای کشور است و به طور قطع می توان گفت جرایم سازمان یافته و خشن و اقدامات ضد امنیت دراستان وجود خارجی ندارد.
سردار حسینی فرمانده مرزبانی استان هم شاخصه های امنیت در مرزهای استان را بالا دانست و گفت: اشراف اطلاعاتی و دیپلماسی فعال مرزبانی استان با طرف آذری باعث شده تا شاهد مرزی امن در محدوده استان باشیم و علی رغم تکثر تردد در مرزهای استان هیچ مشکل امنیتی و حادی را شاهد نیستیم.