سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

دیدار رییس باشگاه خبرنگاران جوان رسانه ملی با مدیر کل اردبیل - خبر

 

 

دیدار رییس باشگاه خبرنگاران جوان رسانه ملی با مدیر کل اردبیل

رییس باشگاه خبرنگاران جوان سازمان به همراه مدیر امور استانهای باشگاه خبرنگاران با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص ارتقای سطح کیفی تولیدات باشگاه جوان مرکز اردبیل گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، مددی مدیر کل مرکز در این نشست با اشاره به وجود نیروهای جوان ، مستعد و فعال استان در عرصه خبرنگاری و اطلاع رسانی گفت: باشگاه خبرنگاران جوان با برگزاری دوره های آموزشی متعدد و متنوع زمینه ساز شکوفایی استعدادهای خلاق در عرصه های خبری استان اردبیل شده است.وی آموزش مستمر و حرفه ای در باشگاه خبرنگاران جوان را زمینه ساز تولید گزارش های خبری با کیفیت و پخش آنها از شبکه استانی و سراسری خواند.

رییس باشگاه خبرنگاران رسانه ملی نیز گفت: علیرغم همه محدویت ها و کمبودها سایت باشگاه خبرنگاران در رتبه نخست  سایت های رسمی کشور قرار دارد وتمام این موفقیت ها مدیون نیروهای باانگیزه و پرانرژی است که در سراسر کشور با اخلاص مشغول فعالیت هستند.

ستوده نیا ضمن بازدید از باشگاه خبرنگاران جوان مرکز اردبیل و اعضای فعال این باشگاه، هدف از این دیدار را آشنایی بیشتر با فعالیت های این مجموعه و مرتفع کردن پاره ای از مسائل و مشکلات باشگاه  و ارتقای سطح کیفی تولیدات خبری عنوان کرد.

در این دیدار لطفی مسئول باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای اردبیل نیز ضمن ارائه گزارشی از امکانات و نیروی انسانی و فعالیت های این باشگاه گفت: دوره های آموزشی باشگاه با مطلوب ترین کیفیت علاوه بر جوانان علاقمند و جویای نام، برای تعدادی از ادارات و نهادها نیز ارائه و برگزار شده و استقبال خوبی از این کلاسها بعمل آمده است.

وی با اشاره به راه اندازی سایت باشگاه در فضای مجازی و تولید و انتشار سریع و در عین حال با صحت و دقت خبرها و رویدادها تاکید کرد در صورت حمایت و پشتیبانی های مالی و تجهیزاتی، باشگاه خبرنگاران جوان آمادگی دارد در همه شهرها و بخش های استان فعال باشد و با بهره گیری از ظرفیت شهروند خبرنگار علاقمند، جوان و خلاق نقش موثرتر و مضاعفی در عرصه اطلاع رسانی مطمئن و معتبر ایفا نماید.