رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

دیدار رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در اردبیل با مدیر کل مرکز - خبر

 

 

دیدار رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در اردبیل با مدیر کل مرکز

رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در اردبیل با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز از آمادگی این مرکز برای تولید کارهای مشترک رادیویی و تلویزیونی با کشور جمهوری آذربایجان خبر داد و افزود: رسانه استانی برای برنامه سازی در خصوص توسعه استان با تمام امكانات و توان خود در راستای معرفي پتانسيل ها و ظرفیت های صنعت گردشگری تلاش می کند.

رحیم ژرفی رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در اردبیل نیز در این دیدار، استان اردبیل را با توجه به همسایگی با جمهوری آذربایجان و نزدیکی به کشورهای حوزه قفقاز، آسیای میانه و نیز روسیه دارای استعداد بالقوه اقتصادی و فرهنگی ذکر کرد.

وی بیان کرد: تمرکز فعالیت های نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اردبیل بر گسترش مراودات اقتصادی با این کشورها و نیز ارتقای همکاری های فرهنگی بویژه در حوزه گردشگری است. او با اشاره به تاثیر سرمایه گذاری در توسعه متوازن استان اردبیل گفت: جذب سرمایه گذاری خارجی از جمله اهداف و برنامه های وزارت امور خارجه در استان خواهد بود.

در پایان این نشست رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در اردبیل از استودیوی رادیو برون مرزی آران صدا و سیمای مرکز اردبیل بازدید و از نزدیک در جریان روند برنامه سازی قرار گرفت.