حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و درباره ظرفیت ها وانتظارات موجود تبادل نظر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در اين دیدار صدیف بدری ضمن قدرداني از تلاش كاركنان اين مركز در انعكاس اخبار و مسائل مربوط به استان، طراحی جدید برنامه سازی برای نمایندگان و ایجاد زمینه طرح بیشتر دغدغه و مطالبات مردم از طریق رسانه استانی را خواستار شد.

مهندس بدری همچنین دعوت از نمایندگان در برنامه هاي كارشناس محور، همچون ميزگرد ها را حائز اهمیت دانست .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این دیدار، ضمن اعلام آمادگی برای طراحی برنامه جدید مورد توافق نمایندگان استان و تاکید براستفاده از ظرفیت کارشناسی آنان در برنامه های توسعه محور گفت: در صورت همکاری نمایندگان محترم در جلسات برنامه ریزی شهرستانها و استانی می توان شاهد تحقق مهمترین مطالبه مردم نواحی مختلف استان در    بهره مندی از شبکه های دیجیتال بود.

مددی پیشنهاد داد نمایندگان استان اردبیل با ارائه طرحی در مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از اقشار کم درآمد، خذف مالیات از همکاران حق الزحمه ای و پروژه ای که درآمد ناچیزی دارند و نیز کاهش مالیات کارکنان رسمی رسانه را پیگیری و به تصویب برسانند.