حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

دیدار حائزان رتبه های برتر کنکور استان با نماینده ولی فقیه - خبر

 

 

دیدار حائزان رتبه های برتر کنکور استان با نماینده ولی فقیه

دانش آموزان برتر استان که در کنکور سراسری امسال حائز رتبه های زیر یکهزار شده اند امروز در فضایی صمیمی با نماینده ولی فقیه دراستان دیدار کردند.

دیدار حائزان رتبه های برتر کنکور استان با نماینده ولی فقیه

دراین دیدار آیت الله عاملی, نخبگان را اصلی ترین ثروت کشور دانست و گفت: حاکمیت ملی تنها با علم و تکنولوژی و با تلاش نخبگان حاصل می شود.

وی با ابراز تاسف از اینکه در قرنهای های گذشته حاکمان فاسدووابسته تمام عزت و عظمت کشوررابه باد دادندافزود: انقلاب اسلامی این فرصت را برای ملت ایران فراهم کرد تا به جایگاه اصلی خود در نظام جهانی دست پیدا کند.

آیت الله عاملی ,با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی درعرصه ییشرفتهای علمی بزرگترین خدمت را به ایران کرد گفت:این پیشرفت های خیره کننده باعث شدتا کشوری  که هیچ جایگاهی در نظام بین الملل نداشت به جایی برسد که کشورهای قدرتمند جهان برای انجام مذاکره با آن پای یک میزبنشینند.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با تشکر ازتلاشهای معلمان دلسوز استان,جذب نخبگان علمی کشورهای مختلف واستفاده از آنان برای افزایش قدرت وثروت را از جمله توطئه های شوم استکبار جهانی دانست وافزود:نخبگان کشور باید بدانندکه نسبت به این کشور وملت دین ووظیفه دارند و بایدبرای رشد واعتلای علمی کشور وخدمت به مردم تلاش کنند.

دراین دیدار, ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: امسال در کنکور سراسری  32 نفر از دانش آموزان استان در گروههای مختلف رتبه زیر یک هزار و 7 نفر رتبه زیر یکصد کسب کرده اند.