جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار جمعی از خیرین استان با مدیر کل صدا و سیما - خبر

 

 

دیدار جمعی از خیرین استان با مدیر کل صدا و سیما

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان به همراه جمعی از خیرین استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص حمایت و مراقبت از ایتام و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست گفتگو کردند.

 

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز در این نشست با بیان اینکه ترویج افکار و اندیشه‌های خیر و خداپسندانه از اهداف و ماموریت‌های اصلی رسانه ملی است اظهار داشت: صدا و سیمای استان اردبیل آمادگی کامل دارد تا برای فرهنگ‌سازی و جذب مشارکت مردمی ، اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی انجام دهد.

حجت الاسلام مهدی ستوده نیز در این نشست از شروع عملیات اجرایی احداث یتیم خانه امام رضا (ع) در اردبیل با حضور آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و مهندس بهنام جو استاندار تلاشگر اردبیل پنج شنبه ششم شهریور ماه خبر داد و گفت: این مجتمع در محل موقوفه صالح زاهدی از دانشمندان اردبیلی احداث می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل افزود: این مجتمع توسط ستاد خیریه حمایت و مراقبت از ایتام و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و با مشارکت مؤسسه امام رضا (ع)، خیرین بزرگوار و به صورت وقف مشارکتی احداث خواهد شد.