جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

دیدار با فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان اردبیل - خبر

 

 

دیدار با فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان اردبیل

بمناسبت ولادت حضرت اباعبدا... الحسین (ع) مراسم بزرگداشت روز پاسدار با حضوردکتر ملااحمدی مدیر کل صداوسیمای مرکزاردبیل و شورای معاونان در دفتر فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل برگزارشد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل،  دکتر ملااحمدی  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به خصوص میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار نامگذاری روز میلاد  اباعبدالله را به  روز پاسدار ، نامگذاری میمون و با مسمایی دانست و گفت: به فرمایش  امام خمینی(ره) که فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود در مواقع مختلف به اثبات رسید افزود: از جنگ و فتنه های نرم دو دهه اخیر در کشور تا دفاع از مظلومان جهان و اسلام در خارج از مرزها سپاه پاسداران سربلند بیرون امده اند.

 فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل در این مراسم با تبریک اعیادشعبانیه نام گذاری  روزمیلاد اباعبدلله الحسین به عنوان روز پاسدار، از طرف امام خمینی (ره)  رافرصتی مغنم برشمرد، تا پاسداران با الگوگیری از سالار شهیدان در تمامی زمینه ها مسیر حرکت خود را جهاد گونه طی کنند.

سردار بابازاده  پاسداری را یک فرهنگ دانست و گفت: پاسداری در لباس خلاصه نمی شود هر که به اباعبدالله حسین (ع) ارادت عملی داشته باشد پاسدار است و رمز موفقیت سپاه را داشتن فرهنگ مقاومت دانسته و بیان کردند جمهوری اسلامی هر کجا موفقیت کسب کرد با مقاومت و ایستادگی بود. وی تحمل برخی ناملایمات را تاسی سپاه از سیره مولایشان امام  حسین(ع)  و برگرفته از فرهنگ مبارزه حق و باطل ذکر کرده واز همکاری و برنامه های صدا و سیمای مرکز اردبیل در سال 1397 تقدیر کردند .

دکتر ملااحمدی رشادتها و دلاورمردی های امام حسین (ع) و یارانش در صحنه کربلا را ضامن تداوم اسلام در طول تاریخ  برشمرد وافزود:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز به فرمان امام خمینی (ره)با هدف حفظ دستاوردهای ارزشمند ومهم انقلاب  اسلامی شکل گرفت.

وی با بیان اینکه  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدا به مولای خود سید مظلومان امام حسین علیه السلام در پاسداری از انقلاب و هدفهای آن عامل تاثیرگذاری  در کشوربوده است افزود:مقابله با آشوب ها و فتنه ها در دوران بعد از انقلاب اسلامی  ، مقابله با دشمنان در جبهه های جنگ حق علیه باطل و مهندسی فرهنگی افکار عمومی با پشتوانه اسلام در منطقه و همچنین مقابله با تهدید  ابرقدرتهای شرق و غرب را از مهم فعالیت های سپاه پاسداران برشمرد.

در پایان این مراسم  دکتر ملااحمدی مدیر کل صداوسیمای مرکزاردبیل با اهداء لوح سپاس و هدیه ای از سردار بابازاده  فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) قدردانی کرد.