جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار با امام جمعه خلخال - خبر

 

 

دیدار با امام جمعه خلخال

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در سفر به شهرستان خلخال با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، امام جمعه خلخال در این دیدار با اشاره به تلاش صدا و سیما در فرهنگ سازی در جامعه و بیان مسائل و مشکلات مردم گفت: پیگیری مطالبات مردم و روند اجرایی طرح های مهم عمرانی و اقتصادی باید از اولویت های صدا و سیمای مرکز استان باشد.

حجت الاسلام اسدی همچنین خواستار تکمیل پوشش دیجیتال همه شبکه های تلویزیونی در خلخال شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم صدا و سیما را متعلق به همه مردم استان دانست و با اشاره به تلاش رسانه استانی برای پوشش رویدادهای همه مناطق استان گفت: رسانه استانی به بیان مشکلات و مسائل مردم اهتمام دارد و مطالبه گری از مسئولان را از وظایف خود می داند.

دکتر ملااحمدی همچنین در خصوص پوشش دیجیتال شبکه تلویزیونی هم گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری میان استانداری و سازمان صدا و سیما، تا 2 سال آینده همه شهرهای استان اردبیل از تمام شبکه های تلویزیون دیجیتال بهره مند خواهند شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل به بخش شاهرود خلخال هم رفت و به همراه امام جمعه این شهر از فعالیت گروه جهادی بازدید کرد.این گروه جهادی 40 نفر از بازنشستگان ادارات و صنوف مختلف هستند که با کمک مالی خود و خیرین منطقه شاهرود، در روستاهای این بخش برای افراد نیازمند مسکن می سازند.

دکتر ملااحمدی همچنین در این سفر با شهردار کلور از چندین طرح عمرانی و اقتصادی کلور بازدید کرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل سپس به فرستنده پرقدرت تلویزیونی مالانکوه رفت و با کارکنان این فرستنده دیدار و در جریان روند کارها و مشکلات و کمبودهای آنان قرار گرفت.

فرستنده تلویزیونی 200 وات مالانکوه در 20 کیلومتری شهر خلخال واقع شده و پوشش تلویزیونی شهرستان خلخال را برعهده دارد.