سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

دیدار امام جمعه اردبیل با جانبازان - خبر

 

 

دیدار امام جمعه اردبیل با جانبازان

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان با سه نفر از جانبازان 70 درصد هشت سال دفاع مقدس دیداروگفتگو کرد.

دیدار امام جمعه اردبیل با جانبازان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این دیدار صمیمی آیت الله عاملی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه روز جانباز را یادآور ایثارگری ها و رشادت های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: ایثارگران و جانبازان ولی نعمتان جامعه هستند و همه ما در مقابل این ایثارگریها مسئول هستیم.
وی با بیان اینکه تصویر کنونی که دنیا از شخصیت حماسی و عزت و قدرت ملت ایران دارد مدیون شهدا و ایثارگران است گفت: نسل امروز باید این ایثارگری ها را ادامه داده و با قدم گذاشتن در راه شهدا و ایثارگران از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کند.

به همین مناسبت همایش بزرگداشت مقام جانبازان در اردبیل برگزار شد.
در این مراسم زنجانی فرماندار اردبیل با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران میهن اسلامی یادگاران روزهای ایثار وحماسه هستند گفت: جانبازان و ایثارگران عرصه دفاع مقدس همچون مولایشان حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام با اخلاص و وفاداری کامل  در مسیر دفاع از مرزهای اعتقادی و خاکی کشور حاضر شدند.
در این مراسم لکورج مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان با اشاره به وجود 3 هزار و 400 شهید در این استان افزود: 9 هزار جانباز و 700 جانباز آزاده در استان داریم .

به همین مناسبت در پارس آباد، نیر،جعفرآباد، گیوی،مشگین شهرواصلاندوزهم در ویژه برنامه هایی از جانبازان سرافراز این مناطق تجلیل شد.